Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Isparta Işıklıgöl Fotoğraf Ve Kültür Turu

Haziran 22

Isparta Işıklıgöl Fotoğraf Ve Kültür Turu

MANAVGAT TOROS TREKK manavgat toros trekk Isparta Işıklıgöl Fotoğraf Ve Kültür Turu

MANAVGAT TOROS TREKK manavgat toros trekk Isparta Işıklıgöl Fotoğraf Ve Kültür Turu

 

22 Haziran Cumartesi günü Nilüferler diyarı Işıklıgöl’e gidiyoruz. Tekneler ile Nillüferler içerisinden geçerek bol bol fotoğraf çekebiliriz. ( Sarı, beyaz kırmızı ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ediniz)
Daha sonra Isparta şehir Merkezine geçerek
Entografya Halı Müzesini ziyaret edeceğiz. Burada geleneksel Isparta halılarını görecek ve hatta halı tezgahlarında Halı dokuya bileceğiz.
Öğle yemeğini Isparta Belediyesi Kirazlı Tepe sosyal tesislerinde yiyoruz.
Yemekten sonra Isparta’nın balkonu cam terasa çıkıyoruz. Burada adrenalin dolu güzel fotoğraflar çekeceğiz.
Veee gün sonunda andık deresi şelalesine ineceğiz harika bir görsellikle mest olacağız. Bezirgan yolunda yürümek isteyenler yürüyebilirler.
Etkin ücreti 850 tl
Etkinlik ücretine ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir.
Ücrete dahil olmayanlar, kahvaltı ve öğlen yemeği, ışıklıgöl tekne ücreti ve kişisel harcamalar.

Hüseyin köken
Toros Trek rehberi
Doğal doğa ve yürüyüş mihmandarı

 

MANAVGAT TOROS TREKK manavgat toros trekk Isparta Işıklıgöl Fotoğraf Ve Kültür Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi