Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Ağva Kolay Doğa Yürüyüşü ve Tekne Turu

Temmuz 7

İstanbul Ağva Kolay Doğa Yürüyüşü ve Tekne Turu

İstanbul Ağva Kolay Doğa Yürüyüşü ve Tekne Turu

İstanbul Ağva Kolay Doğa Yürüyüşü ve Tekne Turu

 

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul’a yakın cennet gibi bir köşe Ağvaya gidiyoruz. 7’den 70’e uygun bir trekking parkurunda yürüyüş yapacağız. İnstagram hesaplarınızı dolduracak güzel fotoğraflar çekilmeye ne dersiniz ?

Keyifli trekking sonrasında Ağva’da Tekne Turu size hediyemiz 🙂

 

Siz değerli misafirlerimizi bekleme duraklarından alarak Ağva yolunu takip edip gizli cennet Ağva’ya varacağız. Kahvaltı için 40 dakikalık serbest zaman molası vereceğiz. Daha sonra Trekking parkurunun başlangıcı olan Kilimli Koyuna gideceğiz. Parkur 6-7 Km. olup herkese uygun.. Parkur tekrardan Kilimli Koyu civarında bitecek. Ağva merkeze inip ekipce Tekne Turu yapacağız..

 

Tekne turu bitiminde İstanbul için dönüşe geçeceğiz, sizleri tekrardan aldığımız duraklara bırakarak başka Rota Bizden gezisinde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

İstanbul Ağva Kolay Doğa Yürüyüşü ve Tekne Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi