Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Boğaz – Adalar Yat Gezisi ve Yüzme

Temmuz 14

İstanbul Boğaz – Adalar Yat Gezisi ve Yüzme

DoğaBenim Macera ve Doğa Sporları dogabenimmds İstanbul Boğaz Adalar Yat Gezisi ve Yüzme

DoğaBenim Macera ve Doğa Sporları dogabenimmds İstanbul Boğaz Adalar Yat Gezisi ve Yüzme

BOĞAZDA , ADALARDA YAT GEZİSİ VE YÜZME
Tarih: 14 Temmuz 2024, Pazar

Süre: 8 Saat
Saat: 10:00 – 18: 00 Arası tahmini İstanbul’a varış
Kontenjan: 35 Kişi ile sınırlıdır.
Nerede: İstanbul Boğazdan adalara

Bu hafta Pazar günü, ormana giriş yasakları ve mevsimin yaz olması sebebiyle, hem serinlemek hemde grup üyelerinin beraber zaman geçirmesi amacıyla lüks bir yatla boğaza açılıp adalar bölgesinde denize doyacağız, bol bol yüzüp güneşleneceğiz. Sabah saat 10.00’da Eminönü’nden hareket ederek aksam saat 18.00’da yine Eminönü’nde son bulacak. Yemekleri, atıştırmalıklarınızı ve içecekleri dışarıdan getirebilirsiniz. Yattan buz, tabak, çatal, kaşık gibi malzemeleri temin edebilirsiniz.

İRTİBAT TELEFON;
Mehmet KARAGÖZOĞLU 0553 892 88 64
KATILIM ÜCRETİ : 1.200 TL
ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Rehberlik, Gidiş – Dönüş Ulaşım Ücreti, Zorunlu Seyahat Sigortası.

İptaller 10 Temmuz 2024 Çarşamba gününe kadar geçerlidir. Sonrasında ücret iadesi yapılmamaktadır.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: Yeme, İçme ve ektra giderler.

PROGRAM
Sabah 10.00 da Eminönü’nden hareket ederek Boğaza açılacağız. Sırasıyla bütün adaların açıklarında denize girip, güneşlenerek harika bir gün geçireceğiz.

DoğaBenim Macera ve Doğa Sporları dogabenimmds İstanbul Boğaz Adalar Yat Gezisi ve Yüzme

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi