Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Doğa Sporları Kulübü İle Bursa’da Kiraz Yürüyüşü

Haziran 1

İstanbul Doğa Sporları Kulübü İle Bursa’da Kiraz Yürüyüşü

ATAKAN ÖZÇEP SORUMLULUĞUNDA TACİR KİRAZ YÜRÜYÜŞ

Etkinlik No 3188
Etkinlik Türü Hiking
Etkinlik Tarihi 1.06.2024  Cumartesi
Etkinlik Yeri BURSA / iZNiK / TACiR
Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK
Etkinlik Sorumlusu ATAKAN ÖZçEP
Resmi Üyelerimiz Bu Etkinliğe 50 TL. daha avantajlı katılıyor. Bilgi
KATILIM KOŞULLARI

Üyelik Herkese Açık
Lisans Gerekli Değil
Son Katılım Tarihi 30.05.2024  Perşembe
Puan Sınırı Sınırlama yok
Zorluk Seviyesi 4 Orta

 

Doğa severlerle bu kez de kiraz yemeye gidiyoruz.

Her yıl düzenli olarak gidip, kamp yaptığımız, kanyon geçtiğimiz, kiraz çiçeklerini doyasıya seyrettiğimiz Tacir köyüne bu defa, kiraz yemeye ve bol bol fotoğraf çekmeye gidiyoruz.

Yürüyüş sırasında kimsenin bahçesine girmiyoruz yol üzerindeki sahipsiz ağaçlardan yiyebileceğimiz kadarını alıyoruz. Dönüşte köyden kirazlarımızı satın alıyoruz.

Kahvaltı: Yanımızda getirdiklerimizle feribotta. (Feribotta isteyen tost vb. de yiyebilir.)

Öğle yemeği: Yanımızda getirdiğimiz sandviç, kuruyemiş vs ile. Öğlen yemeğini kiraz ağaçlarının yanıbaşında manzaraya karşı yiyeceğiz.

Akşam yemeği: Yol üstünde uygun biryerde yemek molası

Parkur bilgileri: Genel olarak iniş ağırlıklıdır. 12  yürüyeceğiz. Yürüyüşümüz dere kenarında sona erecek. Araca binmeden önce serin sulara ayaklarımızı sokabileceğiz.

 

Bileği saran bir bot, şapka, güneş kremi ve 2 litre su olmazsa olmazlar.

Etkinlikten önce bir whatsapp grubu kuracak ve gerekli bilgileri buradan paylaşacağız.

NOT: Feribot ile gidip, Osmangazi Köprüsü’nden geri döneceğiz.

 

Bu etkinlik, İstanbul Doğa sitesinden yöneticinin izniyle alınmıştır. Etkinlik ile ilgili ana detaylar bu yazıya alınmıştır. Etkinlik detaylarına ve buna benzer diğer etkinliklere İstanbul Doğa adresinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu olarak İstanbul Doğa ailesine teşekkür ediyoruz.

Trekking güvenliği için şu yazılarımıza göz atabilirsiniz:

Istanbul Doga Sporlari Kulubu Ile Bursada Kiraz Yuruyusu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi