Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İzmir Elvan Koyu Bisiklet Turu

Temmuz 7

İzmir Elvan Koyu Bisiklet Turu

İzmir Elvan Koyu Bisiklet Turu

İzmir Elvan Koyu Bisiklet Turu

Merhaba Bidostlar.
Pazar günü, hava ve rüzgar durumunu da dikkate alarak, fazla dalgalı olmayacağını düşündüğümüz, kumsalında gölgelik alanlar da olan, daha önce gitmediğimiz farklı bir koyu keşfedeceğiz.
Tura saat 8.30’da Tekeli İzban istasyonundan başlayacak, sakin köy yollarını takip ederek Ahmetbeyli sahili’ne varacağız, alışverişimizi yaptıktan sonra deniz manzaralı keyifli bir sürüşle Elvan koyuna ulaşacağız. Deniz kenarındaki ağaçların gölgesinde yemek ve deniz molamızı yaptıktan sonra birlikte belirleyeceğimiz bir saatte aynı yoldan Tekeli İzban istasyonuna dönerek turu tamamlayacağız.
Deniz malzemelerimiz ile varsa katlanır sandalyelerimizi unutmayalım. Herkes yiyecek içeceğini kendisi getirecektir. Son alışverişimizi Ahmetbeyli sahilinde yapacağız. Gideceğimiz koyda herhangi bir tesis bulunmamaktadır.
Başlangıç: saat 08.30’da Tekeli İzban İstasyonu
Toplam mesafe: 70 km, tırmanış ise 650 m. Yolun tamamı asfalttır.
Zorluk derecesi 5/10.
Havanın açık, öğlen saatlerinde 35-36 °C olacağı, rüzgarın kuzeyden orta (17-20 km/h) şiddette eseceği tahmin ediliyor.

 

BİDOST-İZMİR (Bisiklet ve Doğa Severler Topluluğu)

İzmir Elvan Koyu Bisiklet Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi