Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İzmir Güzelçamlı ve Milli Park Koyları Tekne Gezisi

Temmuz 7

İzmir Güzelçamlı ve Milli Park Koyları Tekne Gezisi

İzmir Güzelçamlı ve Milli Park Koyları Tekne Gezisi

İzmir Güzelçamlı ve Milli Park Koyları Tekne Gezisi

TURGUTLU BELEDİYESİ DAĞCILIK AKADEMİSİ
GÜZELÇAMLI ve MİLLİ PARK KOYLARI TEKNE GEZİSİ
07.TEMMUZ. 2024 pazar günü İzmir’imizin en güzel akvaryum koylarına sahip olan KUŞADASI -GÜZELÇAMLI ve MİLLİ PARK (Kalamaki) koylarına siz değerli üyelerimizin yoğun isteği üzerine gitmeye karar verdik gerçekten harika bir doğal görselliği ile muhteşem koylarına ve denizine doyamayacağınız bir yer olan milli park koylarında, günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız…
Bu etkinlik bir arkadaş gurubu etkinliğidir.
Etkinliklerimiz D2 Belgeli araçla TURSAB güvencesiyle yapılmaktadır…
ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL
KATAMARAN tarzı teknemizle inanılmaz güzellikteki GÜZELÇAMLININ akvaryum koylarında sabahtan akşama kadar denize doyacağız…
07 Temmuz Pazar günü 06,30 hareket olup kahvaltıyı Selçuk ta kahvede yapıyoruz……..
Deniz için şahsi eşyalarınızı almayı unutmayınız. (havlu- gözlük-Deniz kremi-mayo vb.)
ETKİNLİK PROGRAMI:
PROGRAMIMIZ ŞÖYLEDİR.
TEKNE GÜZERGAHI:
Tekne kalkış 10:00
Tekne dönüş : 17:00
Dilek yarımadası Milli Park Dar boğazına kadar tekne ile gidilecek:Samos adasıa el sallıyoruz.4-5 koyda yüzme molası.
Üst katta canlı DJ ile farklı tarz müzikler eşliğinde eğleniyoruz.
5.koya girerken KÖPÜK PARTİSİ yapılacak.Yüzme Molasında hem biz hemde tekne temizlenecek.
Alt kata müzik sesi gelmiyor.Sessiz ve serin bir alan.Sahile yakın gidilecek olup doğanın muhteşem görselliğini seyredicez.KATAMARAN tarzı tekne olduğu için az sallanma mevcut.
YEMEK: Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Leziz bir menü bizi bekliyor. Öyle yemeği Tavuk şnitzel.sebzeli bulgur pilavı ve mevsim salatadan oluşmaktadır. Yemek esnasında soft içecekler ücretsizdir.(kola fanta gazoz su limitsizdir)
.Teknede balık tutmak tehlikeli olduğundan yasaktır.
Her zamanki gibi dostluk, hoşgörüyü ve paylaşım önceliğimiz olsun.
Daima, sevgiyle, dostlukla kalın…

 

 

İzmir Güzelçamlı ve Milli Park Koyları Tekne Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi