Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

İzmir – Muğla Mavi Ege Turu

Temmuz 19 - Temmuz 21

İzmir – Muğla Mavi Ege Turu

İzmir – Muğla Mavi Ege Turu

İzmir – Muğla Mavi Ege Turu

 

🗨 MAVİ EGE TURU 🗨
Antik kentlere farklı bir bakış açısını sunan ve adeta o dönemin insanı gibi hissettiren Gece Antik Kent Turundan tutun da en güzel koylarda mükemmel bir mavi yolculuğa kadar muhteşem bir yaz turumuzun TÜM DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALIYOR. 👇🏻👇🏻
🕳Gezimiz 19 – 21 Temmuz tarihlerinde olacaktır.
👣19 Temmuz
Konuklarımızı bulundukları güzergahlardan alıyoruz.
👣 20 Temmuz
İlk varış noktamız ulaşıyoruz. Burada bizi harika bir mavi yolculuğa çıkaran teknemize gidiyoruz. 🔆 ( Gönderiyi kaydırarak görebilirsiniz.) Milli Park ve Akvaryum Koyunda yüzüp öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra otelimize gidiyoruz. Otelimizin çatı katında havuzun olduğunu, dileyen konuklarımızın kullanabileceğini eklemek isteriz.😇
Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra Gece Efes Antik Kentine gidiyoruz. Antik kentin gece daha da büyüleyici olduğunun keşfettikten sonra otelimize dönüyoruz. 🤗
👣21 Temmuz
Sabah Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra;
🕳Sığacık
🕳Seferihisar
🕳Barbaros Köyü
🕳Alaçatı’yı ziyaret edip dönüş için hazırlanıyoruz.
Ücrete Dahil Hizmetlerimiz;
🌎Tur Liderliği
🌎Ulaşım
🌎1 Sabah Kahvaltısı
🌎1 Öğle Yemeği
🌎1 Akşam Yemeği
🌎Tekne Turu
🌎Konaklama Ücreti
🌎1618. Sayılı Yasa Gereği Seyehat Sigortası
Gezimiz 19 Temmuz Tarihinde Silivri kalkışlıdır.
Hareket tarihi: 19 Temmuz 2024
Dönüş tarihi: 21 Temmuz 2024
Ücret Kişi Başı: 4650 TL
Bilgi ve İletişim için
Dilerseniz bize mesaj atabilir ya da
0530 211 46 01 – 0544 950 84 85
numaralarını arayabilirsiniz! 🔅
Kalkış noktamız İstanbul Silivri’dir. 🩷 Ancak İstanbul içinden alım güzergaha göre sağlanabiliyor. Alım sağladığımız 4 durak:
• Beylikdüzü 🚌
Marmarapark
Migros Önü
• Bakırköy – İncirli 🚌
Doğutaş Mobilya
• Mecidiyeköy 🚌
Tavuk Dünyası Önü
• Kadıköy 🚌
Evlendirme Dairesi
Bu adreslerden size en yakın olanı seçebilir ve bizlere bilgi iletebilirsiniz. 🙏🏻
https://www.facebook.com/profile.php?id=61558356883074
İzmir – Muğla Mavi Ege Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi