Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Kastamonu Küre Dağları Ilgarini Mağarası ve Orman Kampı

Temmuz 20 - Temmuz 21

Kastamonu Küre Dağları Ilgarini Mağarası ve Orman Kampı

Kastamonu Küre Dağları Ilgarini Mağarası ve Orman Kampı

Kastamonu Küre Dağları Ilgarini Mağarası ve Orman Kampı

 

Küre Dağları sınırları içerisinde bulunan Uzunluğu 858 metre, derinliği 250 metre olan mağaraya, köyden yaklaşık 1,5-2 saatlik bir yürüyüş ile ulaşmak mümkündür. Yoğun ormanlık alanda 2 saatlik bir yürüyüş ile Mağaraya ulaşacağız. Mağara içinde birçok sarkıt ve dikitler bulunduğu gibi Geç Roma ve Bizans dönemlerine ait şapel, mezarlar ve sarnıçlar da vardır.
Bu faaliyette sadece Mağaraları değil, Yerel rehberimizin bizler için planladığı çamur banyosu gizli kalmış yerleride görme şanşımız olacak.
Tamamen doğa ile içiçe 2 gün geçirmek için yola çıkıp keşfetmeye gidiyoruz.
Kamp alanımızda Mutfak Tuvalet ve su mevcut.
Ulaşım
Rehberlik
Çadır Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Sigorta
Türsab Gerekleri dahil:
2500TL
Kastamonu Küre Dağları Ilgarini Mağarası ve Orman Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi