Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Kırklareli İğneada Longozları, Beğendik ve Kıyıköy Turu

Temmuz 5 - Temmuz 7

Kırklareli İğneada Longozları, Beğendik ve Kıyıköy Turu

İNKA MACERA TUR Kırklareli İğneada Longozları, Beğendik ve Kıyıköy Turu

İNKA MACERA TUR Kırklareli İğneada Longozları, Beğendik ve Kıyıköy Turu

✴️❇️*İĞNEADA LONGOZLARI, BEĞENDİK ve KIYIKÖY TURU* ✴️❇️

➡️🗓️(5-6-7Temmuz 2024)🗓️


➡️4 Temmuz Perşembe akşamı 21:00’da Ankara’dan hareket ediyoruz.


➡️*1. Gün 5 Temmuz Cuma*: İğneada’ya varıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından Longoz Ormanları Milli Parkı içerisinde yer alan yeşil ve mavinin tonlarını barındıran doğal güzelliği ve doğal yaşamı ile birlikte muhteşem bir manzara sunan Mert gölüne geçiyoruz. Ülkemizde sadece 2 yerde bulunan ve subasar ormanı olarak bilinen Longoz Ormanlarında Mert Gölünde keyifli ve eğlence dolu kano keyfini yaşıyoruz. Kano turumuzdan sonra ATV safari turumuzu gerçekleştiriyor ve ardından Bulgaristan sınırı sıfır noktası olan tarihi Beğendik Köyünü geziyoruz. Akşam dinlenmek ve konaklamak için otelimize geçiyoruz. (Konaklama İğneada Parlak Resort Hotel)

➡️*2. Gün 6 Temmuz Cumartesi*: Sabah kahvaltısından sonra Longoz Ormanları Milli Parkında yemyeşil ormanda kuş cıvıltıları arasında ülkenin en büyük longoz subasar ormanında Hamamgölü – Mert Gölü arası yaklaşık 10 km’lik doğa yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş bitiminde akşam yemeğimizi gün batımı ile birlikte Mert Gölündeki tesiste yiyoruz. (Konaklama İğneada Parlak Resort Hotel)

➡️*3. Gün 7 Temmuz Pazar*: Kahvaltımızın ardından otelimizden tümüyle çıkış yaparak balıkçı kasabası olan Kıyıköy’e geçiyoruz. Kıyıköy’de Bizans dönemi kaya manastırlarının en iyi örneklerinden olan Aya Nikola Manastırı’nı geziyoruz, ardından sizlere muhteşem bir deneyim sunacak olan Pabuç Dere’de Tekne Turu yapıyoruz. Öğlen yemeğimizi bu balıkçı kasabasında balık restaurantta yedikten sonra saat 16:00 gibi Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz.


⬇️📋⬇️Etkinliğe tüm ulaşımlar, 2 gece İğneada Parlak Resort Hotel’de konaklama, 3 açık büfe kahvaltı, tursab gerekleri, rehberlik ve sigorta dahil olup 6.750,00 TL’dir. (Single farkı 3.000 TL’dir.)


☎️ İletisim: 0543 250 82 06- 0543 736 01 78

#ankaraçıkışlıturlar #inkamaceratur #iğneadalongozormanları #konaklamalıturlar #günübirlikturlar #igneada

İNKA MACERA TUR Kırklareli İğneada Longozları, Beğendik ve Kıyıköy Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi