Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kırklareli Kışlacık Eski Tarla Koyu Deniz Etkinliği

Temmuz 7

Kırklareli Kışlacık Eski Tarla Koyu Deniz Etkinliği

etkinlik

etkinlik

 

Eski Tarla Koyu Deniz Etkinliği
Uğur Şimşekkaya 05326772537
Kendi aracıyla gelen 250 TL
(Servis isteğe göre ayarlanacak tahmini 650 Tl)
Çorlu Hareket 08.00
(Tekirdağ-Silivri-Çerkezköy-Kapaklı katılıma göre planlanacak)
Bölgemizin uzun yıllardır gidilmeyen, bilinmeyen koylarından birinin daha keşfini yaptık ve doğa severleri buluşturmaya gidiyoruz .Karadeniz’in sığ koylarından ve alabildiğine sessiz ,dingin bir koya ESKİ TARLA KOYUNA gidiyoruz. 4 km kadar yürüyerek ulaşacağımız koya ,katılımcı arkadaşların isteği olursa traktörle de inebilir başka bir macera yaşaya biliriz. Doğal bir koy tesis yok, tuvalet yok, her şeyini yanında getirmelisin. Koya inerken ve çıkarken yürüyüş ayakkabısı, pantolon,tayt , gözlük bulunması iyi olur, deniz kıyafetleri, yiyecek içeçek, çantanızda olsun . Bilgemizi tanımak ve bize özel bir koyda deniz keyfi yapmak isterseniz bekleriz.

etkinlik

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi