Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Kırklareli Kıyıköy Çadır Kampı

Temmuz 20 - Temmuz 24

Kırklareli Kıyıköy Çadır Kampı

Kırklareli Kıyıköy Çadır Kampı

Kırklareli Kıyıköy Çadır Kampı

 

20 ,21 ,22, 23, 24 TEMMUZ TRAKYA- KIRKLARELİ KİYİKOY CADIR KAMPİ 5 GÜN 4 GECE

Nejdet NARDEMIR Worlt7kita treking 0535 233 32 45 Harun DER Atlatist treking 0536 762 42 96 KAMP UCRETI 4500 TL (CADIR SIZDEN) 5500 TL ( 2 VE 3 KISILIK ÇADIR)

KAMP ALANI DENIZ VE ORMAN İÇİ OZEL ARACLA GELENLER KAMP YERI KİŞİ BAŞI 1500 TL GEZILECEK YERLER. 20 TEMMUZ ISTANBUL DAN HAREKET BİNKİLİC KOY KAHVALTI YAPIP ,KAMP ALANINA VARIS. VE DENIZ KEYFI.

YAPACAGIZ 21 TEMMUZ KİYİKOY MEYDANI PABUC DERE VE SANDAL GEZISI. BUYUK KAZANDERE AYA NIKOLA MANASTIRI ASIKLAR TEPESI RUM EVLERİ 22 TEMMUZ KASTRO TABIAT PARKI KASTRO PLAJI VE DENİZİ 23 TEMMUZ IGNEADA MERT GOLU DUPNISA MAGARASI LONGOZ ORMANLARI VE GEZISI FRANSIZ FENERDE GUN BATIMI İZLEYEREK KAMP ALANINA DONUYORUZ.

24 TEMMUZ CEHENNEM SELALESI VE VADISI GÖREREK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ TAMAMLAYACAGIZ. AKSAMLARI KAMP ATESI YAPIP EGLENECEGIZ.

(Katılacak kişilerin yukarıdaki numaralara isim-soyisim yazdırıp whatssap grubuna dahil olması gerekiyor. Teşekkür ederiz. ) Kamp ücreti:4500 TL (Çadır sizden) Kamp Ücreti:5500 TL (çadır işletmeden, içinde wc ,duş ve yatak var. Kişi başı ücretidir. Kiralik çadırda 2 veya 3 kişi kalacak.) Fiyata Dahil Olanlar : Ulaşım, Kamp yeri ücreti Fiyata Dahil Olmayanlar : Tüm öğün yemekler – Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, Tekne turu Servis Hareket 20 temmuz 08.00 Pendik kopruden hareketle Maltepe Bostanci Kadıköy Mecidiyeköy Incirli Beylikdüzü guzergahi kullanilacak. Aracimiz 15 kisiliktir.

Programda degisiklik olabilir. Lütfen duraklarda zamanından 5 dk önce olunuz DİKKAT Etkinliğimiz bir çadırlı deniz kampı etkinliğidir. Çadırlarımızı Kamp alanında çam ağaçları altında bize ayrılmış alanda kuracağız.

Gerekli Malzemeler (Mümkün olduğunca az eşya alınız) Çadır – Mat – Uyku tulumu ve kamp sandelyesi Tepe veya kamp lambası Kişisel bakım malzeme ve ilaçlarınız Mayo–Şort–Havlu Güneş kremi – Güneş Gözlüğü – Deniz ayakkabısı Islak havlu,sabun ,diş fırçanız, peçete v.s Tabak,çatal,kaşık vs

ETKİNLİKLERİMİZDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRME YAPILIR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. WHATSAPP GRUBUNA ATTIĞIMIZ SON ÇIKMA TARİHİNDEN SONRA, İPTAL EDEN KATILIMCILARIN YERİNE YEDEK BULUNAMAMASI DURUMUNDA,ETKİNLİK ÜCRETİNİ ÖDEMEK DURUMUNDADIRLAR. PAYLAŞIMINI YAPTIĞIMIZ ,ETKİNLİK 1618 no’lu YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLERDEN OLUP TURSAB SEYAHAT ACENTESİ ETKİNLİĞİ OLUP BİZİM GÖREVİMİZ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.

1-Bir tur firması vs değiliz. Grubumuzun yurtiçi doğa yürüyüşü ve kampları 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince,tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme Belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.

2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır. Hiçbir surette para toplanmaz bilet vs kesilmez, katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Not: Araç fiyatı etkinlik yayınlama tarihindeki yakıt fiyatlarına göre hazırlanmıştır.Fiyat artışları olması durumunda güncelleme yapma hakkımız saklıdır.

Kırklareli Kıyıköy Çadır Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi