Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü Turu

Temmuz 21

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü Turu

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü Turu

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü Turu

 

 

Kocaeli’nin Gölcük ilçesindeki Nüzhetiye Köyüne gideceğiz. Nüzhetiye Köyünde Doğu Karadeniz’in mimari yapısının korunmuş olması dikkat çekiyor. Konum olarak İzmit ile Gölcük arasında bir köy.

Sabah kahvaltısını Köfteci Yusuf’ta yapacağız. Buradan herkes kendine göre öğlen için atıştırmalık malzemesini yani yiyeceğini alacak, daha sonra Nüzhetiye köyüne doğru yola çıkacağız.

 

Yürüyüşümüz ağaçlar arasına oldukça zevkli bir alandan geçecektir, dileyen arkadaşlar şelaleye girebilir. Mutlaka yedek kıyafet gerekir. Keyifli bu rotada ilerledikten sonra yürüyüş bitiminde dere kenarında mola verip sucuk mangal keyfi keyfi yapıyoruz… Yürüyüş bitiminde yine yola çıkıp, vakitlice istanbul’a dönmüş oluyoruz.

 

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi