Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kocaeli Maşukiye Çatalkaya Vadisi Doğa ve Kanyon Yürüyüşü

Temmuz 14

Kocaeli Maşukiye Çatalkaya Vadisi Doğa ve Kanyon Yürüyüşü

Nicomedia Trekkıng nicomediatrekking Kocaeli Maşukiye Çatalkaya Vadisi Doğa ve Kanyon Yürüyüşü

Nicomedia Trekkıng nicomediatrekking Kocaeli Maşukiye Çatalkaya Vadisi Doğa ve Kanyon Yürüyüşü

 

14-07-2024 Pazar günü yoğun istek üzerine Çatalkaya Vadisi Yanıkdere Yürüyüş etkinliğimiz olacak.Çatalkaya Vadisi Maşukiye ve Yanık Köylerini birbirinden ayıran ,Yanıkdere’nin kimi zaman devasa kayalardan şelaleler oluşturarak. kimi zaman kıvrılarak akmasıyla bir doğa harikası oluşturduğu güzide doğal alanımızdır. Bu çok yakınımızdaki doğa harikasının içinde olmak biraz serinlemek,biraz aksiyon yaşamak ve eğlenmek istiyorsanız sizleri de bu yürüyüşümüze bekliyoruz.Parkur Çatalkaya mesire alanından başlayarak,Dere içinden ve dere kenarı patikalardan çıkılacak,orman içi patikalardan dönülecektir. Dönüşte parkur başlangıcındaki mesire alanında sıcak çaylar bizi bekliyor olacak. Doğanın tüm nimetlerinden faydalanırken bir yandan da doğa ile keyifli bir mücadeleye Ayrıntılar katılımcılar ile oluşturulacak WhatsApp grubundan paylaşılacak.
📌 PARKUR: 7KM
NOT:📌ULAŞIM KENDİ ARAÇLARIMIZLA OLACAK ARACI OLMAYANLAR ARACINDA YERİ OLANLARA YÖNLENDİRİLECEK.

Nicomedia Trekkıng nicomediatrekking Kocaeli Maşukiye Çatalkaya Vadisi Doğa ve Kanyon Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi