Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Kocaeli Serindere-Sultaniye Dere ve Doğa Yürüyüşü

Temmuz 21

Kocaeli Serindere-Sultaniye Dere ve Doğa Yürüyüşü

Kocaeli Serindere Sultaniye Dere ve Doğa Yürüyüşü

Kocaeli Serindere Sultaniye Dere ve Doğa Yürüyüşü

21 Temmuz. 2024 Pazar
-Günübirlik-
Serindere-Sultaniye
Dere ve Doğa Yürüyüşü

Sıcaklar devam ederken bizde biraz yürüyelim biraz da serinleyelim istedik.
Yürüyüşümüz biraz dere içinden biraz dere kenarlarından, mağaralardan geçerek toplamda 11 km sürecek orta-kolay seviye bir rotada yürüyeceğiz…

Tüm ayrıntılara ulaşmak için Dm. den mesaj 💬 ,mail atabilirsiniz.

Kontenjan sınırlıdır.

Doğadır Çorbamız, Gezdikçe Lezzetlenir…

Kocaeli Serindere Sultaniye Dere ve Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi