Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Muğla Bozburun Yarımadası 9-17 Yaş Arası Denizcilik Kampı

Temmuz 1 - Temmuz 3

Muğla Bozburun Yarımadası 9-17 Yaş Arası Denizcilik Kampı

Moda Yelken modayelkenokulu Muğla Bozburun Yarımadası 9 17 Yaş Arası Denizcilik Kampı

Moda Yelken modayelkenokulu Muğla Bozburun Yarımadası 9 17 Yaş Arası Denizcilik Kampı

Bozburun yarımadasının kuzeyinde yer alan Kocabahçe Glamping’in harika çadırlarında kalacak 9-17 yaş arası maceraperest ve meraklı dostlarımızı, bu kamp boyunca yelken, kano, kürek, karada ve denizde yön bulma eğitimlerinin yanında ahşap atölyelerimiz ve denizci bağlarını öğrenme çalışmalarımız da olacak.

Denizcilik kampı, 9-13 ve 13-17 yaş gruplarına yönelik farklı tarihlerde gerçekleşecektir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Anasayfa

Tel: 0533 3452709

Moda Yelken modayelkenokulu Denizcilik kampı

Moda Yelken modayelkenokulu Denizcilik kampı

Kontenjanımız 12 kişiyle sınırlı ve ilk kampımızı başlatacağımız 1 Temmuz’a az bir zaman kaldı! İlgilenenler 05333452709 nolu telefondan bize ulaşabilir.

Moda Yelken modayelkenokulu Muğla Bozburun Yarımadası 9 17 Yaş Arası Denizcilik Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi