Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Muğla Köyceğiz Oyunbaz Kaşifler Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Ağustos 29 - Eylül 1

Muğla Köyceğiz Oyunbaz Kaşifler Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Oyunbaz Kaşifler Çocuk Aile Kampları thinking community Muğla Köyceğiz Oyunbaz Kaşifler Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Oyunbaz Kaşifler Çocuk Aile Kampları thinking community Muğla Köyceğiz Oyunbaz Kaşifler Çocuk ve Aile Yaz Kampı

 

Yaz kamplarımız için Ağustos ayında çok sevdiğimiz Ekincik koyuna gidiyoruz. Bu bölgenin en güzel deniziyle sakin koylarından biri olan bu harika alanda dört gün birlikteyiz.
29 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Circles cabins Ekincikte @circles_ekincik yapacağımız yaz kampımızda önümüz deniz, arkamız orman, hava şahane, ekip pek neşeli. Siz ebeveynler ve çocuklarla buluşma vakti 🤩

Bu kampta neler yapacağız?
Yarım gün tekne turu
Bol bol deniz keyfi
Orman oyunları
Drama temelli doğaçlama
Temel oyunculuk atölyesi
Tasarım atölyesi
Keçeden karakter atölyesi
Kuklalarla çocuk tiyatrosu
Çocuk/yetişkin müzik çemberi
Yoga
Tai Chi

*4-12 yaş çocuklar içindir.

Detaylı bilgi ve iletişim:
Hanife 05373315817

@circles_ekincik
@yesimoksaroglu
@beyzaabaci
@hanifesmr
@yalinkuleyin
@efsunya_art

Oyunbaz Kaşifler Çocuk Aile Kampları thinking community Muğla Köyceğiz Oyunbaz Kaşifler Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi