Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Nevşehir Kapadokya Gezisi

Temmuz 21 - Temmuz 23

Nevşehir Kapadokya Gezisi

Nevşehir Kapadokya Gezisi

Nevşehir Kapadokya Gezisi

Büyülü Kapadokya Turu
21-23 Temmuz, 2024
Kapadokya macerasına hazır mısınız, unutulmaz bir Kapadokya serüveni sizleri bekliyor! Bu benzersiz turla, tarihin, doğanın ve adrenalin dolu anların tadını çıkaracaksınız.
Nefes kesen sıcak hava balonu turu ile sabahın ilk ışıklarıyla gökyüzünde süzülmeye hazır olun! Kapadokya’nın muhteşem manzaralarını kuşbakışı izlerken, peri bacaları ve vadiler üzerinde uçmanın büyüsünü yaşayacaksınız. Bu unutulmaz balon turu, adrenalin ve huzurun mükemmel birleşimini sunacak.
Efsanevi peri bacaları Kapadokya’nın ikonik simgeleri olan peri bacaları arasında gezinti yaparken, kendinizi bir masal diyarında hissedeceksiniz. Her bir adımda, doğanın ve zamanın şekillendirdiği bu muhteşem kaya oluşumlarının büyüsüne kapılacaksınız.
Kapadokya’nın derinliklerine inerek, yer altı şehirlerinin sırlarını keşfedin! Yeraltın şehrinin labirent gibi sokaklarında dolaşırken, tarihin derinliklerine doğru heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yer altı şehirlerinde, antik yaşamın izlerini takip ederken adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.
Büyüleyici vadiler Kapadokya’nın doğa harikası vadileri, keşfedilmeyi bekliyor! Birbirinden güzel vadilerde doğanın en saf ve etkileyici güzelliklerini keşfedeceksiniz.
Konaklama yapacağımız Aja Cappadocia hotel, Ürgüp ilçe merkezinde yer almaktadır. Eski bir konağın yenilenmesinden sonra doğmuştur. Suit oda konforuna sahip 10 odası ile mimari tasarımıyla da misafirlerini kendine hayran bırakıyor. Tüm odalar iç avlu manzaralıdır. Konaktaki tüm mobilyalar ve tavan ahşap işçiliği el yapımıdır ve ayrıca geleneksel antikalarla dekore edilmiştir. Kahvaltıda yöresel ürünlerin sunulması tercih edilmektedir.
1.Gün
07:00 Alanya’dan hareket ediyor, Akseki Ömer Duruk Tesislerinde kahvaltı molası veriyoruz.
Öğle yemeği vaktinde Aksaray Sultanhan’da mola vereceğiz.
Konaklama: Aja Cappadocia Hotel / Ürgüp
2.Gün
Kapadokya‘nın zenginliklerini profesyonel rehberle keşfediyoruz.
Sabah erken – Balon aktivitesi (isteğe bağlı)
Sıcak Hava Balonu Gezileri, Kapadokya bölgesini keşfetmenin en iyi yollarından biridir. Sıcak Hava Balonu ile Kapadokya’nın derin vadilerinde kaya oluşumları arasında süzülürken gözlerinizi kapatacak, sessizliğin ve huzurun sesini dinleyeceksiniz.
Otelde kahvaltı sonrası ziyaret yerlerimiz;
-Göreme Açık Hava Müzesi
-Güray Müze
-Özkonak Yeraltı Şehri
-Aşk Vadisi
-Uçhisar Kalesi
Konaklama: Aja Cappadocia Hotel / Ürgüp
3. Gün
Alanya’ya dönüş.
-Konya Mevlana yemek molası ve serbest zaman.
Tur fiyatı: 380 EUR
Tek kişi konaklama farkı: 125 EUR
Ön ödeme: 100 EUR
Ulaşım, rehberlik, iki gece butik otelde konaklama, otelde alınan kahvaltılar ücret dahildir
Öğle ve akşam yemekleri, balon turu, müze ve ören yeri girişleri dahil değildir.
Rezervasyonun tamamlanması için ön ödeme yapılmalıdır. Dilersiniz sitemizden online ödeme yapabilir, EFT yapabilir veya ofisimize uğrayıp kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

YESIDO TRAVEL: TEMMUZ 2024 TUR PROGRAMLARI

2 Temmuz: Rafting
3 Temmuz: Side Gece Turu
4 Temmuz: Land of Legends Akşam Etkinlikleri
5 Temmuz: Anadolu Ateşi
6 Temmuz: Tüplü Dalış
6-7 Temmuz: Kekova
7 Temmuz: Kano
8 Temmuz: Zeytintaşı Mağarası – Aspendos Su Kemerleri – Köprüçay Piknik
9 Temmuz: Lavanta – Salda
10 Temmuz: Gece Yürüyüşü
10-12 Temmuz: Kıbrıs Turu
11 Temmuz: Side Gece Turu
12-13 Temmuz: Olympos – Suluada
13 Temmuz: Rafting
14 Temmuz: Tüplü Dalış
15 Temmuz: Lavanta – Çamlık Mağaraları
16 Temmuz: Anadolu Ateşi
17 Temmuz: Kano
18 Temmuz: Syedra – Sapadere
18 Temmuz: Side Gece Turu
19 Temmuz: Land of Legends Akşam Etkinlikleri
20 Temmuz: Lavanta – Çamlık Mağaraları
21 Temmuz: Çaltepe Kanyonu
22 Temmuz: Zeytintaşı Mağarası – Aspendos Su Kemerleri – Köprüçay Piknik
21-23 Temmuz: Kapadokya
23 Temmuz: Gece Yürüyüşü
24 Temmuz: Lavanta – Çamlık Mağaraları
25 Temmuz: Kano
26 Temmuz: Anadolu Ateşi
27-28 Temmuz: Kamp
29 Temmuz: Land of Legends Akşam Etkinlikleri
30 Temmuz: Syedra – Sapadere
31 Temmuz: Side Gece Turu

Nevşehir Kapadokya Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi