Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Rize – Artvin Yayla Yürüyüşleri ve Bulut Denizi Etkinliği

Ağustos 29 - Eylül 2

Rize – Artvin Yayla Yürüyüşleri ve Bulut Denizi Etkinliği

Rize Artvin Yayla Yürüyüşleri ve Bulut Denizi Etkinliği

Rize Artvin Yayla Yürüyüşleri ve Bulut Denizi Etkinliği

 

 

29.08-02.09/2024
RİZE-ARTVİN Pansiyon Konaklamalı
Yaylalar Yürüyüşleri ve Bulut Denizi Etkinliği

Rize ve Artvin yaylalarında 5 gün 4 gece gezeceğiz, yürüyeceğiz. İki ayrı yayla pansiyonunda konaklama yapacağız.
Etkinliğimiz Rize havaalanından ve Ardeşen Otogarından sizleri almamız ile başlıyor. Bitmesi ile aldığımız duraklara bırakılmanız ile son buluyor.
Bölgeye ulaşımı herkes kendi sağlamaktadır. Buluşma yerinden bölgenin servisine binip yaylalara geçeceğiz.

Etkinlik boyunca, Hüser-Avusor-Ayder-Palovit Şelalesi-Maral Şelalesi-Borçka Kara göl-Balık gölü-Şirata Gölleri-Büyük Deniz Gölü-Bulut Şelalesi -Şavşat Karagöl görüp yürüyeceğimiz yerler…

Tüm ayrıntılara ulaşmak için Dm. den mesaj 💬 ,mail atabilirsiniz.

Kontenjan maksimum 16 kişidir.

Doğadır Çorbamız, Gezdikçe Lezzetlenir…

Rize Artvin Yayla Yürüyüşleri ve Bulut Denizi Etkinliği

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi