Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Yunanistan Samos Adası Turu

Temmuz 5 - Temmuz 7

Yunanistan Samos Adası Turu

Yunanistan Samos Adası Turu

Yunanistan Samos Adası Turu

 

05-06-07 TEMMUZ 2024 3 GÜN / 2 GECE SAMOS TURU…
♦️➡️
TREKKİNG KULÜBÜMÜZCE SİZ ÜYE-SPORCU VE MİSAFİRLERİMİZ İÇİN CAN TUR İZMİR ACENTESİ ORGANİZASYONU İLE GRUP OLARAK DAHA EĞLENCELİ OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ 05 TEMMUZ 2024 CUMA SABAHI ÇIKIŞ – 07 TEMMUZ 2024 PAZAR GECESİ DÖNÜŞLÜ 2 GECE-3 GÜN KUŞADASI ÇIKIŞLI MASMAVİ KOYLARI, YEMYEŞİL DOĞASI, VE GÖRÜLMEYE DEĞER TARİHİ YAPILARI OLAN SAMOS ADASI TURU DÜZENLEDİK.
♦️➡️
SEZON NEDENİYLE OTELLERDE BOŞ YER BULMANIN ZOR OLDUĞU TURUMUZ BELLİ BİR KİŞİ SAYISI İLE SINIRLI OLUP ETKİNLİK AÇILMADAN ÖNCE BİR ÇOK ARKADAŞ ÖN REZERVASYON YAPILMIŞTIR. BU NEDENLE ACELE EDİP GRUP OLMANIN RAHATLIĞI İLE HEP BİRLİKTE GEZİP, EĞLENİP KONAKLAYACAĞIMIZ BU MUHTEŞEM TURA KAYDINIZI BİR AN ÖNCE YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.
♦️➡️
BU TURA YEŞİL PASAPORTU, GEÇERLİ VİZESİ BULUNAN YADA KAPI VİZESİ ALAN HERKES KATILABİLİR.
♦️➡️
KONTENJAN DOLDUĞU ANDA ETKİNLİK KAPANACAĞINDAN ÖN REZERVASYON YAPTIRAN ARKADAŞLARIN BİLETLERİNİ ALMAK VE KONAKLAMA İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMAK İÇİN BİR AN ÖNCE TUR ÜCRETİNİ ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.
♦️➡️
ETKİNLİK DOLDUKTAN SONRA KAYIT YAPTIRACAKLAR İÇİN ULAŞIM VE KONAKLAMADA YER OLMASI DURUMUNDA KAYIT YAPILACAK VE TUR FİYATLARI O ANKİ MEVCUT FİYATLARI ÜZERİNDEN ÖDENECEKTİR.
♦️➡️
KENDİ KAPI VİZESİ ALACAKLARIN EVRAKLARINI TAMAMLAYARAK VİZELERİNİ ALMASI KENDİ SORUMLULUĞUNDADIR
♦️➡️
BEN TAKİP EDEMEM DİYEREK KAPI VİZESİ İŞLEMLERİNİ ACENTE ARACIĞI İLE ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN EVRAKLARINI TAMAMLAYARAK ACENTE YETKİLİSİNE ULAŞTIRMASI YETERLİDİR.
NOT :
📌 KAPIDA VİZE İŞLEMLERİNİ KENDİ YAPMAK İSTEYENLER İÇİN KAPI VİZESİ KİŞİ BAŞI 80 €
📌 ACENTE TARAFINDAN YAPILMASI İSTENİRSE KİŞİ BAŞI KAPI VİZESİ 100 €’ DUR.
♦️➡️
YEŞİL PASAPORTU OLANLAR İÇİN VİZE ÜCRETİ YOKTUR. SADECE SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRLMALARI GEREKİYOR
.
♦️➡️
YURT DIŞI ÇIKIŞ ÜCRETİ 150 TL. DİR. ( ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK ATM VEYA İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YURT DIŞI HARCI YATIRILMAKTADIR.)
İLETİŞİM :
CANAN TAŞKIN
0.533.152 35 00
Yunanistan Samos Adası Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi