Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Zonguldak Ereğli Ballıca Köyü Sahil Kampı

Haziran 28 - Haziran 30

Zonguldak Ereğli Ballıca Köyü Sahil Kampı

Zonguldak Ereğli Ballıca Köyü Sahil Kampı

Zonguldak Ereğli Ballıca Köyü Sahil Kampı

 

Merhaba arkadaşlar 28-30 Haziran arası Ereğli Ballıca köyü KİREÇLİ SAHİLİNE Kamp atacağız.
İki gece konaklamalı kampımızda Cumartesi günü kamp alanımızdan 6.4 km uzakta bulunan Gökçeler köyü TASGÖLÜNE yürüyüş yapacağız. Pazar günü Kireşlik sahilinden 600m içeride bulunan DALOĞLU Şelalesi ne cıkacağız.Aynı gün saat 16:00 da dönüş yapacağız.
Hareket saatimiz Kozlu’dan 28 Haziran Cuma günü 15:00
Toplanma yerimiz Kozlu 15 Temmuz köprü üstü Belediye halk otobüs leri dırağı yanı
İletişim tlf 0543.260.22.05
Zonguldak Ereğli Ballıca Köyü Sahil Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi