Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events
  • This event has passed.

İstanbul Şile Sardala Koyu Deniz Gezisi

Haziran 29

İstanbul Şile Sardala Koyu Deniz Gezisi

BOYTREK İstanbul Şile Sardala Koyu Deniz Gezisi

BOYTREK İstanbul Şile Sardala Koyu Deniz Gezisi

 

SARDALA KOYU’NDA DENİZ  KEYFİ

BU ETKİNLİĞİN ORGANİZASYONU  2021 BELGE  NO’LU TÜRSAB ACENTASI A CAR HOTEL REZERVATİON TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. GRUP İSTANBUL LİMİTED ŞİRKETİ.

ETKİNLİK TARİHİ :   29 Haziran  Cumartesi

HAREKET SAATİ : Saat 06.30 İncirli’den başlayarak tüm duraklar.

İÇERİK :  Karadeniz’de deniz keyfi.

KATILIMCI LİMİTİ :   28

FAALİYET ÜCRETİ :   750 TL

İRTİBAT TELEFONU :  05363850850

Türkiye’nin Phuket Adası olarak ün yapmış Sardala Koyu’nda deniz keyfi yapıyoruz.  Sardala Koyu,  Ağva  ile Kefken’in tam ortasında, Bağırganlı Köyü’ne yakın bir sahil şeridi.  Hırçın Karadeniz’in en durgun koylarından olan Sardala’da  özellikle Cennet Havuzu görülmeye ve yüzmeye değer. Sabah kahvaltımızı  ve alışverişimizi uygun bir yerde yapacağız. Öğlen yemeği için yanınızda birşeyler getirin. Akşam Sardala’da sucuk partisi var. Sucuklar ya da diğer ızgara çeştleri sizden mangal ve kömür bizden.  Kamp sandalyesi ve şemsiye getirmenizde fayda var çünkü Sardala’da hiçbir tesis yok. Biz soyunma kabini niyetine bir çadır kuracağız.

BOYTREK İstanbul Şile Sardala Koyu Deniz Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi