Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events
  • This event has passed.

Kocaeli Gölcük Ayvazpınarı Yaz Kampı

Haziran 29 - Haziran 30

Kocaeli Gölcük Ayvazpınarı Yaz Kampı

Kocaeli Gölcük Ayvazpınarı Yaz Kampı

Kocaeli Gölcük Ayvazpınarı Yaz Kampı

AYVAZPINARI KAMPI
LOKASYON: Kocaeli, Gölcük, Ayvazpınarı Köyü
SÜRE: 2 Gün 1 Gece
TARİH: 29 – 30 Haziran 2024 Cumartesi – Pazar
ETKİNLİK ÜCRETİ: Kişi başı çadır için 1250.- TL
Karavan için azami 2500.- TL Karavanlar dört kişilik olup kişi sayısına göre ücret belirlenir. (Ücrete yol, çadır kurma ücreti ile akşam yemeği ve kahvaltıdaki ortak giderler ve ikramlar dahildir. İlk gün kahvaltı ve ikinci gün akşam yemeği kişilere aittir.)
BULUŞMA: Bakırköy: 07:00 Pendik Köprüsü saat 07:30
KAMP ALANINA ULAŞMA: Yaklaşık saat 09:30
PROGRAM: 1. GÜN – Kendi araçlarımızla aracı olmayan arkadaşlarımızı alarak Pendik Köprüsünde buluşup yola çıkıyoruz. Saat 09:30 civarı kamp alanına ulaşıyoruz ve yanımızda getirdiğimiz yiyeceklerimizle kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası Nüzhetiye Şelalesine gidiyoruz, burada bir süre kalacağız ve fotoğraflar çekmek suretiyle bir süre eğlendikten sonra kamp alanımıza dönüyoruz. Bir süre dinlenip gerekirse gene yanımızda getirdiklerimizle bir şeyler atıştırıp daha sonra kamp alanı çevresinde orman içi yürüyüşümüzü yapıyoruz ve tekrar kamp alanımıza dönüyoruz ve akşam yemeğimizi hazırlamaya başlıyoruz. Akşam yemeğimizde Nature – Trek spesiyali özel bir yemek hazırlayarak hep birlikte yiyeceğiz. Akşam kamp ateşimiz ve sohbet sonrası çadırlarımıza çekiliyoruz.
2. GÜN – Saat 09:00 gibi çadırlarımızdan çıkıyoruz ve kahvaltımızı menemen ve kahvaltılıklarımızla yaptıktan sonra kampımızı toplayarak araçlarımızla Kırkharman Köyü civarından Tacir Kanyonuna gidiyoruz. Burada bir süre dere içi yürüyüşü yapıyoruz ve aynı bölgede kalan yiyeceklerden bir şeyler atıştırdıktan sonra yavaş yavaş toparlanıp dönüşe geçiyoruz. Saat 05:00 civarı dönüşe geçersek tahmini olarak saat 08:00 civarı İstanbul’da olmayı planlıyoruz. Arkadaşlarımızı aldığımız yerlere bırakarak bir sonraki etkinliğimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz…
NELER GEREKLİ: Çadır, uyku tulumu ve mat, farklı işlevlere sahip çakı, sırt çantası, DERE İÇİ YÜRÜYÜŞÜ YAPACAKLAR İÇİN VARSA ÇİFT BATON ÇOK İYİ OLUR, katlanabilir sandalye ve masa, el feneri veya kafa lambası, pil, powerbank, akşam için polar giysiler, hırka, terlik, kişisel mutfak gereçleri, termos ve matara, şapka, gözlük, güneş kremi, sinek kovucu, sentetik giysiler ve yedek giysiler, tuvalet kâğıdı, havlu, varsa kişisel ilaçlar…
Bu etkinlik NATURE – TREK DOĞA SPORLARI ETKİNLİK GRUBU’nun organizasyonu olup, bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, bu tür hastalıkları olup etkinliklere katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir. Etkinlikte ve yürüyüşte yeme – içme programlandığı gibidir.. Biz bir doğa sporu yapıyoruz. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış program değildir. Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir. Etkinliklerimize katılanlar; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler, (sel, yangın, taş düşmesi vb) gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.

 

Kocaeli Gölcük Ayvazpınarı Yaz Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi