Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

2024 Bozkır Ekolojisi Okulu

Haziran 3 - Haziran 9

2024 Bozkır Ekolojisi Okulu

Değerli Kırsal Çevre Dostları,
Bozkır ekosistemlerini barındırdığı bitki ve hayvan çeşitliliği, toprağı, iklimi, jeolojik ve biyocoğrafik geçmişiyle daha yakından tanıtmayı amaçlayan 2024 Bozkır Ekolojisi Okulu başlıyor.
Derneğimiz tarafından bu yıl onuncusu yapılacak olan Bozkır Ekolojisi Okulu, 3-7 Haziran 2024 tarihleri arasında 5 gün süreyle, 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Kıbrıs Caddesi 4 numarada yer alan Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Salonu’nda yapılacak eğitimlerin ardından 9 Haziran Pazar günü Açıklamalı Bozkır gezisiyle arazide farklı bozkır yapılarını inceleyeceğiz.
Bozkırlarımızı tanımaya meraklı herkese açık ve her zamanki gibi ücretsiz olarak düzenlediğimiz okulumuza KAYIT için aşağıda bağlantıdan ulaşılabilecek formu doldurmalarını rica ederiz. Formumuza profilimizden, afişteki QR kodundan veya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:
Salon kapasitesinin sınırlı olması nedeniyle; 5 günlük teorik eğitimin en az 4 gününe katılabileceğini öngören katılımcılarımızın kayıt yaptırmalarını rica ederiz. Ayrıca, okulumuza kayıtlarda ilk kez kayıt olanlar öncelikli olmakla birlikte, salon olanakları ölçüsünde daha önce katılan arkadaşlar da kabul edilebilecektir.
Sevgiyle✨
2024 Bozkir Ekolojisi Okulu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi