Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Ağrı Dağı Ekspedisyonu

Ağustos 21 - Ağustos 25

Ağrı Dağı Ekspedisyonu

Ağrı Dağı Ekspedisyonu

Ağrı Dağı Ekspedisyonu

🏔️Türkiye’nin Çatısı 5137 m Ağrı Dağı Ekspedisyonu için hazır mısınız?

📌Ağrı Dağı Zirvesine teknik bir zorluk içermeyen trekking rotası üzerinden dağcılık tırmanışı yapmadan çıkmaya ne dersiniz?

🏞️Dağcılık eğitimi almış olmanız gerekmeden sadece yürüyüş yaparak çıkabilirsiniz

🌍Dünya’nın en büyük 43. Dağı olan ağrı Dağı’na hayatınızda bir kez de olsa çıkmak istemez misiniz?

.

📣Pusula Outdoor kalitesi ve rehberliğinde 🐴katırlarla çanta transferli 🎒, herşey dahil 🛏otel ve⛺️çadır konaklamalı “Ağrı Dağı Ekspedisyonu” Etkinliği için 🏕️Detaylar aşağıda👇

⚠️ NOT: Daha detaylı program bilgisine başvuru formunu doldurarak önkayıt oluşturduktan sonra gelen mailden ulaşabilirsiniz. Önkayıt ücretsizdir. Önkayıt yaptınız diye gelmek zorunda değilsiniz. Önkayıt sonrası ödeme yaptığınız takdirde kesin kaydınız gerçekleşecektir.

🗺Ağrı Dağı Ekspedisyonu

👉4 Gece-5Gün (Çarşamba Gidiş – Pazar Dönüş)

📍Yer: Ağrı-Doğubeyazıt

💠Kontenjan: 15 Kişi

💳 3-6-9 Taksit Seçeneği✌️

⛺️Daha önce hiç “Uzun Yürüyüş” yapmadım diyorsan bile merak etme senin için herşey düşünüldü.Sadece çantanı alıp geliyorsun🙈

.

✅Ücrete Dahil Olan Hizmetler

🛏2 Gece otel, 2 gece dağ ana kamp konaklaması

🍽10 Öğün yemek – (5 günde toplam)

🐴 At ile çanta transferi🎒

🕌İshak Paşa Sarayı ziyareti

🚌Doğubeyazıt içinde transfer hizmeti

👩‍🏫Temel dağcılık, kampçılık ve outdoor eğitimleri;

⛺️Çadır ve uyku tulumu kullanımı

🏃🏼‍♀️Doğa yürüyüşü disiplini ve 🎒 çanta hazırlama eğitimi

 🥾Kar kramponu

👉Rehberlik

🔖Katılım Belgesi

Ağrı Dağı Ekspedisyonu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi