Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Erzincan Kemaliye Silk Road Ultra Trail Festival

Haziran 21 - Haziran 23

Kemaliye Silk Road Ultra Trail Festival 2024 Hakkında Kapsamlı Rehber

Erzincan Kemaliye Silk Road Ultra Trail Festival

Kemaliye Ultra Trail Kosusu11 180x180

Kemaliye Ultra Trail 

Kemaliye Ultra Trail Kosusu10

Kemaliye Ultra Trail Kosusu

Kemaliye Ultra Trail Kosusu6 300x300

Kemaliye Ultra Trail Kosusu6

Kemaliye Ultra Trail Kosusu 600x400

Kemaliye Ultra Trail Kosusu

Kemaliye seni bekliyor! 💫
Bayram tatili programını henüz yapmadın mı? Kemaliye’de koşudan daha fazlasına, macera ve keşif dolu bir yolculuğa davetlisin!

Program:
📍21 Haziran Cuma 08:00
Eğin Dağı patika yürüyüşü (17K)

📍22 Haziran Cumartesi 07:00
50K ve 30K startı

📍23 Haziran Pazar 09:00
21K, 10K, 5K startı

📍12:30 Ödül Töreni

KYK yurtlarında çok uygun fiyatlı konaklama, ön rezervasyon ile Demir Patika Tırmanışı “via ferrata” ve Fırat’ta “Sea-Kajak” ile kano-kürek aktiviteleri yapma fırsatı ile hem konaklama, hızlı tren + servis ulaşımı ve alternatif aktivitelerle, Kemaliye seni eşsiz deneyimlere davet ediyor! ✨

Kayıtlar devam ediyor👇
https://kemaliyeultra.com/tr/kemaliye/bireysel-kayit 👈

@kemaliyeultra

 

Erzincan Kemaliye İlçesi Tanıtımı

Erzincan Kemaliye Ilcesi 2

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi