Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Isparta Aksu Zindan Mağarası – Başpınar Yaylası – Sorgun Göleti Kamplı Kültürel Etkinlik

Haziran 8

Isparta Aksu Zindan Mağarası – Başpınar Yaylası – Sorgun Göleti Kamplı Kültürel Etkinlik

Todosk Doğa Sporları Kulübü todoskorgtr Isparta Aksu Zindan Mağarası Başpınar Yaylası Sorgun Göleti Kamplı Kültürel Etkinlik

Todosk Doğa Sporları Kulübü todoskorgtr Isparta Aksu Zindan Mağarası Başpınar Yaylası Sorgun Göleti Kamplı Kültürel Etkinlik

 

KAMPLI KÜLTÜREL ETKİNLİK
ETKİNLİK TARİHİ : 08-09.06.2024
ETKİNLİK YERİ: Zindan Mağarası – Başpınar Yaylası – Sorgun Göleti
HAREKET SAATİ VE YERİ : 07.30 / Cumartesi TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
YÜRÜYÜŞ LİDERİ / REHBER : Mehmet Aslankan
GSM:0536 512 07 31
TODOSK TLF: 0242 243 85 10
TODOSK GSM: 0552 480 85 10
Kamplı Kültürel etkinliklerimize, gruba uyum sağlamak, aykırı davranışlar sergilememek koşuluyla, üye olan/ olmayan herkes 0242 243 85 10 & 0552 480 85 10 nolu telefondan kayıt yaptırarak katılabilir.
PROGRAM
Cumartesi günü sabah saat 07:30’de Tapu Otoparkından hareket edilecek.
Yol üzerinde uygun bir yerde 15dk. ihtiyaç ve kahvaltı molası verilecek.
Etkinlik adı. Isparta Aksu ilçesi sorgun ve kuzukulağı yaylası. Kamplı etkinlik.
8 haziran cumartesi günü saat 7.30 da tapu Otoparkından hareket edilecektir. Elsazından candır ve yazılı kanyon geçilerek sütçüler ilçesinde 30 dakika ihtiyaç molasından sonra sağrak Ayvalı pınar pazar köy ve Aksu geçilerek zindan mağarası gezildikten sonra kamp alanına ulaşılacaktır. Kamp atıldıktan sonra sorgun göletine yürüyüş başlayacaktır. Akşam yemek eğlenceden sonra saat 22.30 da kesin sesilik.
9 haziran sabah saat 7 de kalkış. Kahvaltıdan sonra saat 8 de kuzukulağı yaylasina yürüyüş başlayacaktır. Kamp alanına dönüş ve Antalya ya hareket edilecektir
Yol boyunca karacaören baraj goletlerinin sütçü ler ve diğer bölgelerin sunduğu güzel manzaralar eşliğinde kamp alanına ulaşılacaktır. Kamp sorgun göletinden ve kuzukulağı yaylasından gelen iki derenin birleştiği noktadan sonraki yeşil çayırlık alanda kurulacaktır.
Sorgun göletine ve kuzukulağı yaylasına yürüyüş bu dereler boyunca yapılacaktır. Mevsim itibariyle bölgenin endemik bitki örtüsü yanında renga renk çiçeklerle bezeli doğa ve serin hava herkese iyi gelecektir. Parkurlar çoğunlukla ormanlık alanlarda geçmektedir. Son derece kolaydır. Her yerde buz gibi su mevcut Doğa sever dostları bu güzel etkinliğe davet ediyorum
Etkinlik Ücreti
Üye = 700 TL
Üye olmayan = 750 TL

Todosk Doğa Sporları Kulübü todoskorgtr Isparta Aksu Zindan Mağarası Başpınar Yaylası Sorgun Göleti Kamplı Kültürel Etkinlik

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi