Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Şile Cumhuriyet Köyü-Polonez Köy Ring Doğa Yürüyüşü

Haziran 12

İstanbul Şile Cumhuriyet Köyü-Polonez Köy Ring Doğa Yürüyüşü

CUMHURİYET KÖYÜ-POLONEZ KÖY RİNG DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

12 HAZİRAN ÇARŞAMBA

Parkur: Cumhuriyet Köyü-Polonez Köyü

Parkur Derecesi: ORTA-ZOR

Yürüyüş mesafesi: 14 KM

 Yürüyüş Lideri: ESAT ÇOBAN-05353243217

PARKUR BİLGİSİ : Parkurumuz Cumhuriyet köyünden başlıyor.Polonez köye varacağız. Ardından tekrar Cumhuriyet köyüne varacağız. Yaklaşık 14 km civarında bir parkur,Cumhuriyet Göleti patikalar orman içi yollar muhteşem bir doğada yürüyüp, başlangıç noktamız olan Cumhuriyet köyde yürüyüşümüzü bitireceğiz.

Buluşma Noktası: 09:00′ da Beykoz da toplanıp 9.10 da 137 nolu otobüsle Cumhuriyet Köyüne gidiyoruz. 10:30’da yürüyüşe başlıyoruz. Saat 16:00’da yürüyüşümüzün biteceğini tahmin ediyoruz.
Araçlarıyla gelecek olan katılımcılarımız saat 10.30 civarı köy kahvesinde olsunlar.

ETKİNLİK ÜCRETİ SPOR KULÜBÜ ÜYELERİ 30 TL WEB ÜYELERİ 60 TL DİR.

ULAŞIM:

9H CUMHURİYET KÖYÜ – ÇEKMEKÖY. TEK YÖN 54 DK

138 CUMHURİYET KÖYÜ – ÜMRANİYE. TEK YÖN 106 DK

137 CUMHURİYET KÖYÜ – KAVACIK. TEK YÖN 160 DK ( Beykoz’dan dolaşıyor)

Etkinlikten 1 gün önce whatsapp grubu kuracağız. Buradan birbirleri ile yakın mesafede oturanlar anlaşarak yürüyüş noktasına beraber gelebilirler. İsterlerse araç masraflarını paylaşabilirler iki taraf içinde güzel olur.

Kavacık tarafında gelenler için Polonez köyü geçtikten sonraki ilk köy, Riva tarafında gelecekler içinde Bozhane köyünden sonraki köy.

Cumhuriyet Köyü 
1900’lü yılların başında Bulgaristan ve Yunanistan’dan gelen muhacirlerin buraya yerleşmeleri sonucunda kurulmuştur.
Atatürk’ün 1928 yılında yaptığı gezi sırasında mahallenin adını Cumhuriyet koymuştur.
İstanbul iline 60 km, Beykoz ilçesine 29 km uzaklıktadır.
Cumhuriyet Köyü’nün sakinleri geçimlerini, tarım, hayvancılık, meyvecilik ve çiftlikle sağlar.
Cumhuriyet Köyü bünyesinde barındığı restoranlar, piknik alanları, doğal güzellikleri ve at çiftlikleri ile özgün bir yapı sergiler.

Kahvaltı:

Herkesin yanında getirdiği kahvaltılık malzemelerle Cumhuriyet köyü muhtarlığının yanında bulunan köy  kahvesinde yapacağız.

Öğlen Yemeği

Atıştırmalıklarınızı yanınıza alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş tercih edilmeli.

 

Istanbul Sile Cumhuriyet Koyu Polonez Koy Ring Doga Yuruyusu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi