Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Niğde Çamardı Eznevit ve  Karasay Zirve Tırmanışı

Temmuz 6 - Temmuz 7

Niğde Çamardı Eznevit ve  Karasay Zirve Tırmanışı

Niğde Çamardı Eznevit & Karasay Zirve Tırmanışı

Niğde Çamardı Eznevit & Karasay Zirve Tırmanışı

 

Doğa Lideri: Murat Ali Koç

Faaliyet Sorumlusu: Burcu Kızılkaya

Tarih: 6-7 Temmuz

Bölge/Rota: Çamardı / Niğde

Hareket Saat ve Yeri: 5 Temmuz Cuma 21.00 Bakırköy/İncirli

 

Faaliyet Bilgisi: Kulüp tarafından organize edilen araç  5 Temmuz Cuma günü 21.00’da Bakırköy – İncirli’den hareket ederek E-5 güzergahına devam ederek Niğde – Çamardı’ya gidecektir. Kahvaltı Çukurbağ köyünde yapılarak kamp alanına arazi araçları ile hareket edilecektir. Kamp kurulduktan sonra faaliyet toplantısı yapılarak zirve planlaması yapılacaktır.  Pazar Zirve dönüşü İstanbul’a dönüş için hareket edilecektir.

 

Katılım Şartları:

✅Asya Dağcılık kulüp üyeliği

✅2024 kulüp aidatı

✅Güncel Dağcılık lisansı

✅Yaz Dağcılık eğitimi veya Spor Tırmanış eğitimi

✅Teknik kurul onayı

✅ Eğitim grupları için önerilir

 

 

Gerekli Teknik Ekipmanlar:

✅Kask

 

Ulaşım:

✅Kulüp servis aracı

 

Maliyet: Ulaşım, traktör, katır (duruma göre olmayabilir) , rehberlik, kulüp katkı payı

 

Kar amacı olmayan faaliyetimizde, maliyet katılımcı sayısına göre eşit olarak bölünür. Faaliyet organize edildikten sonra fiyat bilgisi ayrıca tarafınızla paylaşılacaktır.

Niğde Çamardı Eznevit & Karasay Zirve Tırmanışı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi