https://turkeyoutdoor.org/, Türkiye’de outdoor (açık hava etkinlikleri) hakkında bilgi sağlayan bir web sitesidir. Site, yürüyüş, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi çeşitli açık hava etkinlikleri hakkında rehberler, rotalar, haberler ve etkinlikler sunmaktadır.

Outdoor Aktiviteleri Paylaşım Merkezi

Doğaseverler, outdoor tutkunları ve macera arayışındakiler için Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik platformu artık hizmetinizde! TurkeyOutdoor.org olarak, doğa yürüyüşü grupları, outdoor kulüpleri ve bireysel maceraperestleri bir araya getiriyoruz.

İletişim Adreslerimiz. Bu adresler üzerinden etkinlik detaylarını ve resimlerinizi bize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin outdoor tutkunlarını bir araya getiren platformda siz de yerinizi alın! ✨


Mersin Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Yaz Dağcılığı Eğitimi Duyurusu

MERSİN ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ YAZ DAĞCILIĞI EĞİTİMİ DUYURUSU

Mersin’de dağcılık okulu olma ilkesiyle hareket eden kulübümüzde,doğaya eğitimli dağcılar kazandırmak amacıyla 2024’de kulüp bünyemizde Yaz Dağcılığı Eğitimi verilecektir.

Deneyimli Kulüp antrenörlerimiz Erkan Demir ve Musa Kazım Cıncık tarafından kulüp binamızda teori,sahada uygulama eğitimleri verilecektir.

Sınırlı sayıda sporcunun kabul edilebileceği eğitime başvurmak için geç kalmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Yaz Dağcılığı Eğitimi Duyurusu
Mersin Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Yaz Dağcılığı Eğitimi Duyurusu

Eğitimlere katılmak için gerekli belgeler şunlardır:

1-Dağcılık Lisansı(Lisansı olmayanlar lisans çıkarmak için kulübümüze başvurmalıdır)

2-İlkyardım Belgesi(Ilkyardım belgesi olmayanlar için yeterli sayı sağlanırsa kulübümüzde ilkyardım kursu açılabilecektir)

3-Kimlik Fotokopisi

4-2 adet fotoğraf

5-Eğitime başvurma dilekçesi

İLETİŞİM :

Türkiye Dağcılık Federasyonu

2.kademe Dağcılık Antrenörü

Erkan Demir : 0555 189 14 89


TurkeyOutdoor.org: Doğayla Buluşmanın Adresi!

TurkeyOutdoor.org, Türkiye’nin en heyecan verici outdoor platformu! Yürüyüş, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi birbirinden serüven dolu doğa sporları hakkında detaylı rehberler, eşsiz rotalar, güncel haberler ve unutulmaz etkinliklerle dolup taşıyor.

Türkiye’nin Doğasını Keşfedin! TurkeyOutdoor.org, Türkiye’nin dört bir yanındaki doğal güzellikleri keşfetmek isteyenleri bekliyor. Her bir etkinlik için özenle hazırlanmış bilgiler, göz alıcı rotalar, etkileyici fotoğraflar ve ilham verici videolar sizi bekliyor. Ayrıca, Türkiye’deki açık hava etkinlikleriyle ilgili en güncel haberlere ve etkinlik takvimine de göz atabilirsiniz.

Outdoor Tutkunlarına Özel Rehber!

TurkeyOutdoor.org, Türkiye’de outdoor etkinliklere ilgi duyan her seviyeden maceraperest için mükemmel bir kaynaktır. Deneyimli gezginlerden yeni başlayanlara kadar herkese hitap eden bu platform, Türkiye’deki açık hava etkinliklerine dair aradığınız her şeyi sunuyor. Doğa, kamp ve macera arayanlar için ideal bir rehber olarak öne çıkıyor. Sizi, unutulmaz bir doğa serüvenine davet ediyoruz! TurkeyOutdoor.org ile hayalinizdeki maceraya adım atın!

TurkeyOutdoor.org sizi bekliyor!

https://turkeyoutdoor.org/