Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Bolu-Mudurnu Doğa ve Spor Kampı

Haziran 24 @ 08:00 - Haziran 30 @ 17:00

Rahat Bir Kamp İçin İpuçları

 

KampKuşağı ile 24-30 Haziran Bolu-Mudurnu Doğa ve Spor Kampı

Sevgili ailelerimiz;
Taşın, toprağın, suyun, ağaçların, çiçeklerin, spor aktivitelerinin ve sanat atölyelerinin olduğu alanıyla;
Alanında uzman eğitmenlerimizin ilham veren yaklaşımlarıyla;
Birbirleriyle kaynaşacakları, kendi içsel yolculuklarına çıkacakları, yetenekleri ve farkındalıklarını geliştirecekleri, yaşama sevinciyle dolu bir yaz yolculuğuna çıkıyoruz. Tüm detaylar www.kampkusagi.com web sitemizde ✨
🗓️ 24-30 Haziran
📍Bolu/ Mudurnu : Anakamp Tesisi
🔸Kontenjan: 20 kişi ( Ebeveynsiz)
🔹Yaş aralığı 8-15 Yaş
🔸Kredi kartına online ödeme ve 9 taksit seçeneği bulunmaktadır.

 

 

Bolu Kamp Alanları: Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanı

Kamp Kusagi kampkusagi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi