Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Muğla Datça Tatil Kampı

Eylül 5 - Eylül 8

Muğla Tanıtımı ve Merak Edilenler

Muğla Datça Tatil Kampı

Muğla Datça Tatil Kampı

Muğla Datça Tatil Kampı

Kamp ücreti kişi başı 1500 TL
Yat Turu 1000 tl öğle yemeği dahil
Odalar da kalacak 3 kisilik odalar günlük tek kişi kalacak ise 2000 tl – 2 kişi kalacak ise kişi başı günlük 1000 tl – 3 kişi kalacak ise kişi başı günlük 650 tl
iban TR22 0006 2000 0220 0006 9910 05
Garanti Bankası Onur Baydemir adina yatiralacak…Kamp ücretini gönderen dekontu 05373502636 nolu telefona iletmeleri ayrıca isim soyisim tc kimlik no bildirmeleri gerekmektedir.
Akçabük Kamping de harika 3 gece geçireceğiz.
Etkinlik ücreti ikiye ayıralacak kamp ücreti 3 gece konaklama kişi başı 1500 tl yat gezisine katılmak isteyenler 2500 tl yatırmaları gerekecek.
–Ücrete Dahil Olanlar–
3 gece konaklama
wc duş beach şezlong wi-fi elektrik ortak kullanım buzdolapları karavanlar için gerekli materyaller atık su giderleri
Tekne gezisine katılanlara bir öğle yemeği balık veya köfte salata
Kamp Alanı 36 dönüm ağaçlık araziye kurulu ve denize sıfır. 16 wc ve duşu olan restaurant cafe barı olan özel şezlong yeri ve plajı olan wi-fi şarj yerleri ortak buzdolapları ve ses sistemi olan mangal alanı olan bir yer. Ayrıca bungalov tarzı kıl çadır 20 tane 3 kişi konaklama yapılabilecek dusu tuvaleti içinde olan yerleri mevcut fiyatları oda fiyatı günlük 2000 tl yani üç kişi ortalama günlük kişi başı 650 tl gibi bir rakama buralarda kalabilir.
#Etkinlik Programı#
— 5 Eylül 2024 (1.gün)–
Katılımcıların çadır kurulumu ve yerleşimi
Gün boyu serbest Zaman deniz sefası çevre gezisi vs.
— 6 Eylül 2024 (2.gün)–
Kahvaltı sonrası katılmak isteyenler saat 10.00 da çevre gezisi ve akvaryum koyuna yürüyüş ve yüzme molası sonrasında ise palamutbüküne yürüyüş ve yüzme molası Palamutbükü limanı ve kampa dönüş
Toplam 6 – 7 km yürüyüş
Akşam kamp atesi müzik ve eğlence
–7 Eylül 2024 (3.gün) —
Sabah kahvaltı sonrası Tekne gezisi hareket için palamutbükü liman a gidiyoruz.
Saat 10.00 da tekne hareket edecek ve Saat 17.00 gibi tekrar limana dönecek. 7 saat sürecek harika bir gezi olacak. Max sayı 100 kişi olacak 3 tane tekne mevcut
Knidos antik kent gezisi için tekne 1 saat mola veriyor
Gıyrap Limanı mola 1.5 saat ve öyle yemeği ikram(çipura veya köfte salata)
Madan adası 1/2 saat yüzme molası
İn önü 1/2 saat yüzme molası
Çay Limanı 45 dk yüzme molası
Kampa dönüş
Akşam kamp ateşi müzik eğlence
–8 Eylül 2024 (son gün)
Saat 17.00 a kadar kamp alanından ayrılış
Not: Tekne gezisine katılacaklar ve çadır kurup çadırda kalacaklar kişi başı 2500 tl
tekne gezisine katılmayacaklar kişi başı 1500 tl
Kamp alanında bungalov tarzı 3 kişi konaklama yapılır wc duşu için de olan kıl çadırlar mevcut oda fiyatı günlük 2000 tl bir kişi de kalsa 3 kişide kalsa günlük 2000 tl olan oda ücreti ödenir. örnek 2 kişi kalırsa kişi başı 1000 tl gibi
KAMP KURALLARI
Mangal alanlari ve ates yakma alanlari disinda kesinlikle ates yakmak mangal yapmak yasak.Siyaset, taraftar tartismalari argo kufurlu konusmak rahatsiz edici davranislar da bulunmak kesinlikle yasaktir. Kimin ne kadar alkol ictigine mudahale edemeyiz ama alkollu olupda ortami bozacak davranis sergileyenler ve kamp kurallarinda ki yasak davranislar sergileyen kamptan ihrac edilir. Guzel bir yer de olacagiz ve harika eglenecegiz lutfen bu durusu bozmayalım…
Whatsapp Gurubumuz

Muğla’nın Turistik Yerleri ve Aktiviteler

Muğla Datça Tatil Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi