Türkiye’de outdoor (açık hava etkinlikleri) hakkında bilgi sağlayan Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu yürüyüş, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi çeşitli açık hava etkinlikleri hakkında rehberler, rotalar, haberler ve etkinlikler sunmaktadır.

Outdoor Aktiviteleri Paylaşım Merkezi

Doğaseverler, outdoor tutkunları ve macera arayışındakiler için Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik platformu artık hizmetinizde! TurkeyOutdoor.org olarak, doğa yürüyüşü grupları, outdoor kulüpleri ve bireysel maceraperestleri bir araya getiriyoruz. İletişim Adreslerimiz. Bu adresler üzerinden etkinlik detaylarını ve resimlerinizi bize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin outdoor tutkunlarını bir araya getiren platformda siz de yerinizi alın! ✨


Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astarı (Outdoor Vitals Sleepıng Bag Liner) İncelemesi

Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astari
Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astari

Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astarı

Tanım

Outdoor Vitals olarak, herkesin ultra hafif ve yüksek kaliteli ekipmanlarla açık havanın tadını çıkarması gerektiğine inanıyoruz. Perakende fiyat artışlarını, aşırı genel giderleri ve maliyetleri azaltarak size piyasadaki en uygun fiyatlı açık hava ekipmanını sunuyoruz. Bu misyon doğrultusunda tasarlanan uyku tulumu astarlarımız, yüksek dayanıklılık seviyeleri sağlamak için birinci sınıf mikro polyester kumaştan üretilmiştir.

Avantajları

 • Hızlı Kuruma: Kumaş nemi uzaklaştırır ve gece terlemeniz veya bir dereyi geçerken astarın ıslanması durumunda son derece hızlı kurur.
 • Ekstra Yalıtım: Ekstra yalıtım katmanı, çantaya birkaç derece sıcaklık ekler veya vücudunuzun o bölümünü tamamen dondurmadan havalandırmanıza olanak sağlar.
 • Hafif ve Taşınabilir: Sadece 8 oz (227 g) ağırlığında olan bu astar, sizi daha temiz, daha kuru, daha sıcak tutmak ve size evdeymişsiniz gibi ekstra konforlu bir his vermek için paketlemeye değer.

Ağırlık

 • Dikdörtgen: 7.6 oz (215 g)
 • Mumya: 7 oz (198 g)
 • Çuval: 0.4 oz (11 g)
Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astari1
Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astari1

Özellikler

 • Çabuk Kuruyan Mikro Polyester Kumaş: Hem rahat hem de etkili olan bu kumaş, terden, yoğuşmadan veya kötü hava koşullarından ıslanırsa astarınızı kolayca havalandırmanıza olanak tanır.
 • Nemi Uzaklaştırma Özellikleri: Terleseniz veya kıyafetleriniz nemli olsa bile kuru ve rahat kalmanızı sağlar.
 • Uyku Tulumu Koruması: Uyku tulumunuzu daha temiz tutarak, yıkama ihtiyacınızı azaltır. Bu, uyku tulumunuzun daha iyi durumda kalmasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlar.
 • Ev Konforu: Maceralarınızda açık havada uyumanın güzelliği, heyecanı ve memnuniyetinin tadını çıkarırken size evde uyumanın rahatlığını veren bir çarşaf gibi hissettirir.

Teknoloji

 • Kumaş: Birinci sınıf, çabuk kuruyan mikro polyester
 • Taşıma Çantası: Dahil
 • Boyut: 80″ x 32″ (203 cm x 81 cm), Mumya Konik
 • Cinsiyet: Üniseks

Outdoor Vitals Uyku Tulumu Astarı, doğada maceralarınız sırasında maksimum konfor ve pratiklik sunar. Hafifliği ve dayanıklılığıyla, açık havada ev konforunu yaşamanızı sağlar.

Kampçılık Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kamp yapmadan önce, seçtiğiniz bölgenin kurallarını ve yönergelerini dikkatlice okumak önemlidir. Ayrıca, çevreye saygılı bir şekilde kamp yapmak, doğayı koruma ve gelecek nesiller için bırakma sorumluluğunu içerir.

TurkeyOutdoor Kampçılık Rehberi

Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu kampçılık rehberi tüm yazılar

Özellikle kamp alanları başta olmak üzere bütün turizm aktivitelerinde yapılan yorumların kişiye ve zamana göre değişen “normatif olmayan, göreceli” yorumlar olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bir kişinin çok beğendiği ve tavsiye ettiği bir turizm tesisi / doğa aktivitesinin başka bir kişi hiç beğenmeyebilir. Listemizi yaparken olabildiğince nesnel olmaya çalışsak da bazı tesisler hakkında yapılan yorumları da eklemek zorunda kaldık.


 • Bütün outdoor aktivitelerinde ve doğa sporlarında güvenlik öncelikle sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir makale veya video, doğru pratik eğitim ve şahsî deneyimin yerini alamaz.
 • Özellikle outdoor ekstrem sporlarda kendi kişisel güvenliğinizden öncelikli olarak siz sorumlusunuz. Her zaman kişisel güvenliğinizi, birlikte olduğunuz takımın uyum ve güvenliğini ön planda tutun.
 • Her durumda doğadan taraf olun, çevreyi temiz tutun, vahşi hayvanlara, vahşi yaşamın devam ettiği doğaya kesinlikle zarar vermeyin.
 • Doğal, tarihi ve turistik mekanlara kesinlikle zarar vermeyin. Gittiğiniz yerlerde çöplerinizi bırakmayın, çöplerinizi getirdiğiniz gibi poşetler içerisinde geldiğiniz yere geri götürün veya bir çöp konteynırına atın.
 • Türkiye’de ormanlara girişlerde sık sık yasaklar uygulanmakta ve uymayanlara idari cezalar yazılmaktadır. Güncel orman giriş yasaklarını illerin Orman Bölge Müdürlüklerinden teyit etmelisiniz.
 • Teknik olarak doğada yapılan bütün outdoor aktiviteleri için önceden izin alınması gerekmektedir. Okuyucularımıza, kampçılara, doğa yürüyüşçülerine ve bütün outdoor sporlarına katılanlara tavsiyemiz, aktiviteye başlamadan önce hiç olmazsa kolluk güçlerini arayarak yapacakları doğa aktivitesi ve rotaları hakkında bilgi vermeleridir.
 • Outdoor ve doğaya dair görüş, düşünce, öneri ve istekleriniz bizim için değerlidir. Çekinmeden bize yazabilirsiniz.
 • Outdoor ve doğa aktiviteleri hakkında en son bilgileri almak için sitemize abone olabilirsiniz.

www.turkeyoutdoor.org: Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu. Sizi, unutulmaz bir doğa macerasına davet ediyoruz! Türkiye’nin en heyecan verici outdoor ve doğa sporları platformu olarak trekking, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi doğa sporlarıyla dolu maceralar hakkında detaylı rehberler, benzersiz rotalar, güncel haberler ve unutulmaz etkinlikler sunuyoruz. Her bir etkinlik için titizlikle hazırlanmış bilgiler, etkileyici rotalar, büyüleyici fotoğraflar ve ilham verici videolar sizi bekliyor.

Sadece okuduğunuz makale değil outdoor ve doğaya dair yayınlanmasını ve irdelenmesini istediğiniz her konu hakkında iletişim sayfamızdaki bağlantıları kullanarak bize yazın.

Türkiye'nin outdoor ve doğa sporları platformu
Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu