Türkiye’nin Outdoor Sayfası

Türkiye’nin Outdoor Sayfası olarak özellikle outdoor turizminde büyük eksiklik olarak gördüğümüz illerin tek tek tanıtımı, illerde yapılabilecek outdoor aktiviteleri, outdoor ürün satan firmalar, kamp alanları, doğal güzellikler, yürüyüş rotaları gibi bütün bilgileri içeren bir yazı dizisine başladık.

www.turkeyoutdoor.org

Bu yazı dizimizde Antalya’nın ücretli ve ücretsiz kamp alanlarını yerlerini tanıtıyoruz. #Antalya deniz, güneş, doğa ve tarihin bütünleştiği bir şehirdir. Türkiye’nin turizm cenneti olan Antalya’nın her ilçesi başlı başına birer doğa harikasıdır. Yazılarımızda özellikle kampçılardoğa severler, karavancılardoğa tatilcileri, macera turizmikültür turizmi ve outdoor ekstrem sporları yapanlar için en çok aranan bilgileri derlemeye gayret gösteriyoruz.

Listede gördüğünüz eksiklikleri ve eklenmesini istediğiniz bilgileri iletişim sayfamızda bulunan kanallardan bize ulaştırabilirsiniz.

Türkiye’nin güneyinde Akdeniz kıyısında yer alan Antalya, her yıl yerli ve yabancı yüz binlerce turistin akın ettiği tatil beldelerinden birisidir. Değişen tatil anlayışıyla birlikte Antalya Merkez Kamp Alanları aramaları da artmıştır.

Antalya, berrak denizi ile ünlü olduğu kadar muhteşem doğasıyla da pek çok insanı kendine çeker. Deniz ve sahil tatili bakımından dünyanın önemli turizm kentlerinden biri olan Antalya tarihten kültüre, gastronomiden doğa turlarına, milli parklardan kanyonlara ve şelalelere kadar pek çok zenginliğe ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin outdoor sektörünün önemli kısmını Antalya’da düzenlenen outdoor etkinlikleri oluşturmaktadır. Kampçılıktan safariye, doğa yürüyüşlerinden dalmaya, bungee jumpingden bisiklet rotalarına kadar neredeyse bütün outdoor aktiviteleri Antalya’da yapılmaktadır.

Özellikle Antalya Ücretli Kamp Alanları ve Antalya Ücretsiz Kamp Yerleri hakkında birçok insan güncel ve güvenilir bilgi aramaktadır. Antalya çadır Kamp yerleri ve fiyatları hizmet alınan tesise ve aldığınız hizmet durumuna göre değişmektedir. Antalya’da nerede kamp yapılır? sorusunun cevabı kişiden kişiye göre değişebilmektedir. 

Bize çeşitli sosyal medya kanallarından ulaşan okuyucularımızın en çok sorduğu sorulardan birisi de “Halk plajında kamp yapılır mı?” sorusudur. Evet halk plajında kamp yapmaya hukuki olarak bir engel yoktur, ancak çadırlar ve karavancıların sayısı artıp da halk plajları kullanılamaz hale geldiğinde yerel yönetimler müdahale etmekte ve plajlara kurulan çadır ve karavanlar kaldırılmaktadır.  Antalya Konyaaltı plajına çadır kurulur mu? sorusunun cevabı “Çok kalabalık olmayan mevsimlerde başka insanları rahatsız etmemek koşuluyla kurulabilir.” olacaktır.  

Bu yazımızda ve içerikte verdiğimiz bağlantılarda bilgi Antalya hakkında daha fazla edinebilir, Antalya’daki en iyi kamp alanlarını ücretli ve ücretsiz, kamp tesisi veya milli park, deniz kenarı park veya orman kampı gibi kriterlere göre ayırarak tüm detaylarıyla birlikte Antalya Kamp Alanları listemizden faydalanabilirsiniz.

Kampçılık
 1. Antalya Kamp ve Karavan Alanları Tam Liste
 2. Antalya Kamp Alanları
  1. Antalya Karavan Kamp Alanları
  2. Antalya Merkez Kamp Alanları
 3. Kamp Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler
  1. Kamp Uyarıları
  2. Kamp Yasakları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
  3. Sahillerde Kamp Kurmak Yasak mı?
  4. Çadır Kurmak Yasak mı?
  5. Çadır Kurmak için izin gerekir mi?
  6. Çadır Kurma cezası ne kadar?
  7. Kamp yasağı var mı?
  8. Sahile çadır kurulur mu?
  9. Plajda kamp yapmak yasak mı?
  10. Kamplar kapalı mı?
  11. Antalya’da Karavan Yasak mı?
  12. Kamp için izin belgesi nasıl alınır?
 4. Antalya’da Kamp Yaparken Bilinmesi Gerekenler
  1. Antalya Kamp Yerleri
  2. Antalya Kamp Haritası
  3. Antalya Kamp Alanları ve Karavan Alanları
  4. Antalya Ücretsiz Kamp Alanları
  5. Antalya Kamp Alanları 2023
  6. Antalya’da Kamp Yapılabilecek Bütün Yerlerin Listesi
  7. Antalya’da Kamp Yapılabilecek Koyların Listesi
  8. Antalya’da Kamp, Piknik ve Doğa Gezisi Yapılabilecek Parklar Listesi konularında geniş bilgi almak için Antalya Kamp Alanları Tam Liste başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Kamp Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Kampçılık ile İlgili Yazılarımız: Önceki yayınlarda kampçılık nedir sorusunun cevabını vererek kampçılığın tanımını yapmış, kampçılık eğitimi ve kamp ekipmanları üzerine bilgi vermiştik. Üçüncü yazımızda ise kamp türlerini açıklamıştık. Kampçılık ve doğada hayatta kalma üzerine yazmaya devam ediyoruz. Kamp nasıl yapılır, kampçılık nedir, kamp ekipmanları nelerdir, temel outdoor ve dağcılık eğitimi yazılarımızı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kamp Yasakları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

2020 yılında yayımlanan bir genelge ile doğada yapılan bütün aktiviteler için önceden kolluk (jandarma-polis) izni alınması gerekmektedir.  Dolayısıyla kamp yapmadan önce de -genelgeye göre- önceden izin almalısınız. Kamp Yapmadan Önce İzin Almak Zorunlu mu? Valiliklerce bazı bölgelerde, plajlarda, özellikle ormanlarda çeşitli tarihlerde kamp yasakları uygulanabilmekte ve kampçılara idari para cezaları yazılabilmektedir. Dolayısıyla kamp yapmadan önce kamp bölgesinde herhangi bir yasak olup olmadığını resmi kurumlara sorarak teyit etmelisiniz.

Kamp Uyarıları

Özellikle kamp alanları başta olmak üzere bütün turizm aktivitelerinde yapılan yorumların kişiye ve zamana göre değişen “normatif olmayan, göreceli” yorumlar olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
Bir kişinin çok beğendiği ve tavsiye ettiği bir turizm tesisi / doğa aktivitesinin başka bir kişi hiç beğenmeyebilir. Listemizi yaparken olabildiğince nesnel olmaya çalışsak da bazı tesisler hakkında yapılan yorumları da eklemek zorunda kaldık.
Kamp yapmadan, tatile gitmeden önce plan yapmanızı, kalacak yer ayarlamanızı son güne bırakmamanızı, internet yorumlarının yanıltıcı olabileceğinin aklınızda bulundurmanızı, gideceğiniz tesisin internet sitesi veya sosyal medya hesaplarından detaylı bilgi almanız gerektiğini unutmayın.
Tanıtımını yaptığımız tesis ve işletmelerle ilişkileriniz temelde ticaret hukukuna tabi olup, yaşayacağınız ticari anlaşmazlıklar ve sorunlarla ilgili olarak sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz, suçlanamaz.

www.turkeyoutdoor.org

Antalya’da Kamp Yapılabilecek Bütün Yerlerin Listesi, Antalya’da Çadır Kampı Yapılabilecek Koyların Listesi ve Antalya’da Kamp, Piknik ve Doğa Gezisi Yapılabilecek Parklar Listesini görmek için Antalya Kamp Alanları Tam Liste başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Antalya Kamp Haritası

Antalya Kamp Alanları yazımızda yer alan ve tanıtımını yaptığımız bütün Antalya kamp alanlarının GPS koordinatlarını Antalya Kamp alanları haritamızda bulabilirsiniz. Haritaya tıkladığınızda listede yer alan kamp alanlarının harita konumunu ve bulunduğunuz yere uzaklığını öğrenebilirsiniz. Harita Bağlantısı: https://goo.gl/maps/qLphkH9Ks1u369oQ7

Antalya Kaş Tanıtımı

Popüler tatil ilçesi Kaş, Akdeniz kıyısında yer alan Kaş, tarihi, turistik, doğal ve outdoor sporları açısından oldukça zengin bir ilçedir.

 • Kaş Tarihi: Kaş, eski bir Likya kenti olan Antiphellos’un kalıntıları üzerine kurulmuştur. Antik dönemde önemli bir ticaret merkezi olan Antiphellos, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde de önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Kaş’ta günümüzde birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Bu yapılar arasında antik kentin kalıntıları, Likya kaya mezarları, Bizans kiliseleri ve Osmanlı camileri yer almaktadır.
 • Kaş’da Turizm: Kaş, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Kaş’ta her yıl binlerce turist ziyaret etmektedir. Kaş’ın en önemli turistik yerleri arasında Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Kalkan ve Kekova Adası yer almaktadır.
 • Kaş Doğal Ortamı: Kaş, doğal güzellikleri ile de oldukça ünlüdür. Kaş’ta birçok dağ, orman, plaj ve ada bulunmaktadır. Kaş’ın en önemli doğal güzellikleri arasında Likya Yolu, Patara Plajı, Kaputaş Plajı ve Kekova Adası yer almaktadır.
 • Kaş’da Outdoor Sporları: Kaş, outdoor sporları için de oldukça uygun bir yerdir. Kaş’ta birçok farklı outdoor sporları yapılmaktadır. Bu sporlar arasında trekking, dağcılık, kaya tırmanışı, dalış, su sporları ve yamaç paraşütü yer almaktadır.
 • Kaş Hakkında Diğer önemli bilgiler: Kaş’ın nüfusu yaklaşık 40.000 kişidir. Kaş’ın ekonomisi turizm, tarım ve hayvancılık üzerine kuruludur. Kaş’ın iklimi Akdeniz iklimidir. Kaş’ta yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçer.

ANTALYA


Bu yazımızda Antalya’nın Kaş ilçesine gittiğinizde gezip görmek isteyebileceğiniz bütün tarihi ve turistik yerlerin kısa tanıtımlarını yapacağız. Bu yazımızın içeriği genel olarak Kaş Belediyesi‘nin ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın hazırladığı broşürlerden (www.antalyakulturturizm.gov.tr) alınmıştır. Bu yazımızda aşağıdaki başlıklarda bilgi ve tanıtımlar bulunmaktadır.

Kaş, Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biridir. Kaş’ta tarihi, turistik, doğal ve outdoor sporları ile ilgili birçok şey bulunmaktadır. Kaş, her yaştan insanın ilgisini çekebilecek bir yerdir. Denizi, doğası, sakinliği ve tarihiyle ön plana çıkan Kaş’a ulaşımın zor olması, turistik açıdan geç keşfine sebep oldu. Ulaşıma rağmen bir gelenin defalarca gelmeye devam etmesiyse ne kadar güzel olduğunun adeta kanıtıdır.  

Kaş; begonvil çiçekleriyle kucaklaşan tarihi dokusu, eşsiz mavi bayraklı plajları, yerleşik Yörük- Türkmen kültürünü yansıtan dağ köyleriyle; Antalya ve ülkemiz turizminde farklı bir yeri vardır.  Kaş Gezi Rehberi yazımızda tanıttığımız Kaş’a gittiğinizde görmek isteyeceğiniz yerlerin GPS koordinatlarını Kaş Gezi Rehberi haritamızda bulabilirsiniz.

Kaş’da onlarca kamp alanı ve kamp yapabileceğiniz mekan bulunmaktadır. Bu yazı dizimizde sadece birkaç tanesini tanıttık.


Antalya Kaşmarin Hotel & Camping Kamp Alanı Tanıtımı

Patara Tanıtımı: Antalya il sınırları Kaş ilçesi Kalkan beldesi yakınlarındaki Likya kentidir. Likya Birliğinin başkentliğini yapmıştır. Likya birliğinin üç oy hakkına sahip altı kentinden biri ve belki de en önemlisidir.

Likya birliği toplantıları kentte bulunan birliğin meclis binasında yapılmaktaydı. Hititçe’de Patar, Likya dilinde Pttara olarak anılan kentin M.Ö. 8. yüzyılda var olduğu yapılan kazılar sonucu ele geçen somut verilerle kesinleşmiştir ve İskender’in kuşattığı kentler arasında yer aldığı bilinir.

Patara, Roma döneminde de çok önemli bir kent olmuş ve Likya-Pamphilya eyaletlerinin başkentliğini yapmıştır. Patara limanı, hububat deposu ve sevki açısından önem taşımıştır, bu nedenle doğu Akdenizde bulunan 3 hububat deposundan biri (Granarium) Patara’da bulunmaktadır. Bizans döneminde de gelişmesini sürdüren kent, hıristiyanlarca da önemli sayılmış.

Noel Baba olarak bilinen Saint Nicholas’ın da Pataralı olduğu söylenir.400 metre genişliğinde ve 1600 metre derinliğindeki Patara limanının kumla dolmaya başlaması ve teknelerin yanaşmakta güçlük çekmeleri, Patara’nın giderek önemini yitirmesine neden olur. Rüzgarın savurduğu kumlar zamanla limanı doldurur ve kenti büyük ölçüde örtüyor. Bugün kentte görülebilecek kalıntıların bir bölümünün kumlar altında olduğu dikkati çekecektir. Ancak son yıllarda yapılan arkeolojik kazılarla kent, üzerini örten kumlardan arınmaya başlamıştır.

Gelemiş köyünden 2 km sonra yol kenarında Patara’daki kalıntıların en görkemlilerinden Roma Zafer Takı görülür (Metius Modestus). Zafer takı, M.S. 1. yüzyıl sonlarında yaptırılmıştır. Tepeye doğru görülebilecek kalıntılar arasında Bizans bazilikası ve kutsal alanlar bulunmaktadır. Tiyatro tepenin yamacındadır. Tiyatronun yaslandığı tepede büyük bir sarnıç ile bir anıt mezar bulunmaktadır.


Kaşmarin Hotel & Camping Kamp Alanı:

Kaşmarin Camping: Doğayla İç İçe, Denize Sıfır Konumdadır. Akdeniz’in batısında, yeşilin ve mavinin birleştiği cennet köşesi Kaşmarin Glamping, doğayla ve denizle iç içe, temiz ve güzel bir ortam sunuyor. İnce çakıllı sahil ve platformdan oluşan plajında, A la Carte Restoran ve Plaj Bar hizmet vermektedir. Kaş’ın en güzel koylarından biri olan Bucak Denizi’nde bulunan tesiste iki farklı Glamping alanı seçeneği sunulmaktadır.

Kaş ilçesinde hizmet veren Kaşmarin Hotel Camping, otel odaları ve kamp alanı konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Antalya-Fethiye kara yolu üzerinde, Akçagerme Plajı’na yürüme mesafesinde bulunan tesis, denize sıfır konumdadır.

Bütçenize ve tercihinize bağlı olarak otel odalarında konaklayabilir veya çadırla kamp yapabilirsiniz. Tesis içerisinde beach plaj, plaj bar, havuz, havuz bar, su kaydırağı, deniz manzaralı odalar, kahvaltı servisi, oda servisi, zengin menüler, çeşitli turlar ve servis hizmeti gibi birçok olanak bulunmaktadır.

Kaş ilçesinin çıkışında, deniz fenerinin yanında bulunan işletmemiz 20 yıl önce hizmet vermeye başlamıştır. Yapılan yenileme çalışmalarıyla birlikte kendi plajımızla hizmet vermeye başlayan işletme, otel odası ve kamp alanı konaklaması yapan tüm misafirlerine aynı özenle hizmet sunmaktadır. Denize sıfır konumda otel odası veya kamp yapmak isterseniz, Kaşmarin Hotel Camping’i tercih edebilirsiniz.

Antalya kent merkezinden 189 kilometre uzaklıkta bulunan işletmemize kendi aracınızla ulaşmak isterseniz, yaklaşık 3 saat 15 dakikalık bir yolculuk yapmanız gerekmektedir. İşletme, Kaş ilçe merkezine ise yaklaşık 2,7 kilometre mesafededir. Kendi aracınızla gelirken, Kaş ilçe merkezini geçtikten sonra Antalya-Fethiye yolunu takip ederek Akçagerme Plajı’na gidebilirsiniz. Kaş Marina’yı geçtikten sonra işletmeyi yolun solunda denize bakan tarafta görebilirsiniz.

Otobüsle gelecekler, Antalya Otogarı’ndan Kaş ilçesine giden otobüs veya servislere binebilirler. Kaş Otogarı’na ulaştıktan sonra taksiyle kolayca işletmeye ulaşabilirsiniz. Araç kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Uçakla gelecek misafirler ise havalimanından Antalya veya Kaş Otogarı’na giden otobüslere binebilirler.

Kaşmarin Hotel Camping’de konaklayan misafirlere ve kamp alanı kullanımı yapan misafirlere aşağıdaki olanaklar sunulmaktadır. Detaylı bilgilere işletmenin internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Fiyatları teyit etmek için ziyaret öncesi iletişime geçmeyi unutmayın.

Plaj Kamp Alanı Hizmetleri:

 • Elektrik
 • Havuz (Ücretli)
 • 7/24 Sıcak Su
 • Plaj Bar
 • İnternet
 • Restoran
 • Duş (Bay ve Bayan Ayrı)
 • Tuvalet (Bay ve Bayan Ayrı)
 • Ortak Kullanım Alanında Mutfak ve Buzdolabı

Otel Kamp Alanı Hizmetleri:

 • Havuz (Ücretli)
 • Elektrik
 • Plaj Bar
 • 7/24 Sıcak Su
 • Restoran
 • İnternet
 • Ortak Kullanım Alanında Mutfak ve Buzdolabı
 • Tuvalet (Bay ve Bayan Ayrı)
 • Duş (Bay ve Bayan Ayrı)

Kaşmarin Hotel Camping Aktiviteleri:

 • Olympos turu
 • Jeep safari
 • Meis Adası turları
 • Tekne turları
 • Dalış
 • Rafting
 • Kano turu
 • Yamaç paraşütü
 • Yüzme
 • Çadırlı kampçılık
 • Karavanlı kampçılık
 • Plaj oyunları
 • Akdeniz yöresine ait lezzetler tadımı
 • Doğa yürüyüşü
 • Doğa fotoğrafçılığı
 • Su oyunları
 • Spor aktiviteleri

Kaş Marina’ya komşu lokasyonda bulunan Kaşmarin Hotel, 2022 yılında modern tasarımıyla yenilenmiştir. Muhteşem deniz, yarımada ve Kaş manzaralarına hakim olan otelimizde zengin açık büfe kahvaltı seçenekleri, özel yüzme havuzu ve plaj alanlarıyla tatilinizi en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Temizlik standartlarını ön planda tutan aile dostu tesisimizde harika bir tatil sizi bekliyor.

Doğa ile iç içe, güvenli ve konforlu bir kamp deneyimi için tercihinizi Kaşmarin Camping’den yana kullanabilirsiniz. Kaş bölgesinde yer alan bu kamp işletmesi, karavan, çadır veya pansiyon konaklaması için uygundur. Antalya-Fethiye kara yolu üzerinde konumlanmış olan Kaşmarin Camping’e toplu taşıma veya özel araçla kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akçagerme Plajı’na yürüme mesafesiyle konumu size rahat bir tatil imkanı sunar.

Kaşmarin Camping, tatil süresince ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti karşılamaktadır. İşletmede konaklarken beach plaj, plaj bar, havuz, su kaydırağı, havuz bar, kahvaltı servisi, oda servisi, zengin menüler, gezi turları ve servis hizmeti gibi birçok imkanı değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kamp alanında su, elektrik, internet, duş, tuvalet ve mutfak gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar bulunmaktadır.

Kaşmarin Camping, Antalya’nın kamp alanları arasında öne çıkan bir seçenektir ve doğa severler için güzel bir alternatif sunar. Antalya’nın doğal güzellikleri ve sıcakkanlı insanlarıyla birleştiğinde unutulmaz bir turizm rotası oluşturur. Kaşmarin Camping, doğada dinlenme ve doğayla iç içe olma şeklindeki tatil anlayışını benimseyen ziyaretçileri memnun etmektedir.

Kaşmarin Hotel Camping iletişim ve adres bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Kaşmarin Camping, doğayla iç içe, denize sıfır konumu ve sunduğu olanaklarla unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Siz de bu eşsiz ortamda huzurlu ve konforlu bir tatil geçirmek için Kaşmarin Camping’i tercih edebilirsiniz.

Kaşmarin Camping, Kaş’ta bulunan ve 2020 yılında hizmet vermeye başlayan bir kamp alanıdır. Tesis, deniz kıyısında yer almaktadır ve tesisin hemen önünde plaj bulunmaktadır. Kaşmarin Camping, 35 çadır kapasitelidir ve çadır, karavan ve bungalov konaklama seçenekleri sunmaktadır. Tesis alanında ayrıca restoran, bar, market ve Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır.

Kaşmarin Camping’in Google Maps’teki yorumları genel olarak olumludur. Tesis, temizliği, konumu ve misafirperverliği ile övülmektedir. Bazı yorumlar şöyle:

 • “Kaşmarin Camping, Kaş’ta kamp yapmak için harika bir yer. Denize yakın, temiz ve sakin. Personel çok ilgili ve güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye ederim.”
 • “Kaşmarin Camping’te ikinci kez kamp yapıyorum. Her şey çok güzel. Temiz, rahat ve huzurlu. Personel çok ilgili ve güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye ederim.”
 • “Kaşmarin Camping, Kaş’ta kamp yapmak için en iyi yer. Doğal güzelliği ile büyülüyor. Personel çok ilgili ve güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Ancak bazı yorumlar da olumsuzdur. Bazı konuklar, tesis alanının biraz pahalı olduğunu ve duş ve tuvaletlerin temiz olmadığını belirtmiştir.

Genel olarak, Kaşmarin Camping, Kaş’ta kamp yapmak ve konaklama için iyi bir seçenektir. Temiz, huzurlu ve misafirperver bir ortam sunmaktadır.

(NOT: YAZI İÇERİĞİ ve YORUMLAR YAPAY ZEKA ARAÇLARI KULLANILARAK OTOMATİK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. EN SON GÜNCELLEMELERİ İÇERMEYEBİLİR. HATALAR ve BAZI YANLIŞLIKLAR OLABİLİR)


Türkiye’nin Outdoor Sayfası

Türkiye’nin Outdoor Sayfası olarak özellikle outdoor turizminde büyük eksiklik olarak gördüğümüz illerin tek tek tanıtımı, illerde yapılabilecek outdoor aktiviteleri, outdoor ürün satan firmalar, kamp alanları, doğal güzellikler, yürüyüş rotaları gibi bütün bilgileri içeren bir yazı dizisine başladık.

www.turkeyoutdoor.org

Bu yazı dizimizde Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini tanıtıyoruz. #Antalya deniz, güneş, doğa ve tarihin bütünleştiği bir şehirdir. Türkiye’nin turizm cenneti olan Antalya’nın her ilçesi başlı başına birer doğa harikasıdır.

Bulunduğunuz veya tatil amaçlı gittiğiniz ilde öncelikle yapabileceğiniz doğa aktivitelerinin, aktivite bölgelerinin, kamp alanlarının, tarihi ve turistik mekanların tam ve en geniş listelerini oluşturup okuyucumuzun kullanımına sunuyoruz.

Özellikle kampçılardoğa severler, karavancılardoğa tatilcileri, macera turizmikültür turizmi ve outdoor ekstrem sporları yapanlar için en çok aranan bilgileri derlemeye gayret gösteriyoruz.

Listede gördüğünüz eksiklikleri ve eklenmesini istediğiniz bilgileri iletişim sayfamızda bulunan kanallardan bize ulaştırabilirsiniz.

ANTALYA